Undergraduate Alumni Giving by Class Year

Class of '32

Eleanor Pedersen Craig '32 '34 MA *

Class Of '33

Lavinia Rich Buck '33 *

Class Of '35

Ann Bahniy Goot '35

Class Of '36

William Allen '36
Dora Gordon Bellat '36
Anne Gaub '36
Jane Mayers Rowland '36
Goldie Kossman Sussman '36

Class Of '37

Joan Bader Bockelmann '37 '41 MA
Edith Bradley Floyd '37
Ruth Conklin Hummel '37
Eugene Kahn '37
Janice Weaver Rudinger '37 '44 MA
Harriet Schalick Sharp '37
Eileen Maher Stouter '37
Dorothy Whetham Van Dine '37 *
Alice Beebe Von der Linden '37

Class Of '38 

Marguerite Baechtold '38
Mary Farina Bondon '38 *
Eleanor Rames Fabiano '38
Ruth Colonna Flanagan '38
Emily Spinelli '38 

Class Of '39

Lillian Jaudel Derrevere '39
Celia Zimmerman Hait '39

Class Of '40

Elaine Katz Adelman '40
Elizabeth Hancock Beavers '40
Joseph DeCresce '40 *
Irene Ehrmann '40 '41 MA
Dorothy Wuest LePage '40
Bernard Lieber '40
Emil Piel '40 '47 MA
Evelyn Arthur Putera '40
Mary Temple Riker '40
Dorothy Seyter '40
Benjamin Slatin '40
Marjorie MacInnes Spencer '40

Class Of '41

Ruth Kantenwein Griffin '41
Laura Stanton Ingersoll '41
Helen Offinger Keegan '41
Thomas McCall '41
James McGilvray '41
Helen McHugh '41
Milton Mirsky '41 *
Kathryn Dunham Nolan '41
Claire Muller Ohl '41
Edith Brodsky Oxfeld '41
James Poet '41 *
Thelma Terjesen '41

Class Of '42

William Campbell '42
Anita Crivelli '42
Claire Pfadenhauer Mungenast '42
Muriel Glynn Newman '42
Frank Scardilli '42
Robert Ward '42 '58 MA
Gloria Giordano Whitehead '42

Class Of '43

Muriel Bowers Anderson '43 '50 MA
Barbara Horn Buhrer '43
John Chiocca '43
Helen Korchevsky Conrad '43
Dorothy Mc Keon Dice '43
William Dice '43 *
Florence Blomquist Finger '43
Roslyn Goldstein Fink '43
Jeanne Pastorino Gardner '43
William Gelman '43
Antoinette Miceli Inguaggiato '43 '47 MA
Albert Kohrherr '43
Marilyn Chapman Kolb '43
Ruth Conover Kysel '43
Audrey Vincentz Leef '43
Eileen Kelly Longden '43 *
Dorothy Wright Lunn '43
Theresa Guida Lupo '43
Elliott Mandl '43
Eloise Pringle Margus '43
Jean Hoffman Marsh '43 *
Vivian Schmidt Nostrand '43
Vernell McCarroll Oliver '43
Patricia Miller Overdeer '43 '49 MA
Dorothy Hooper Petersen '43
Beatrice Schwoerer '43
Martha Everitt Smith '43
Melvin Thompson '43
Jean King Thurner '43
William Titley '43
Fred Wachtel '43

Class Of '44

Harriet Sherman Kay '44
Florence Shank Miller '44
Lois McCrum Robertson '44
Katherine Perrine Schneider '44
Carmela Pelosi Sloane '44

Class Of '45

Ethel Mulcahy Gormley '45
Bernice Spitz Greene '45
Louise Anthony Greene '45
Louise Vandenberg Heck '45
Jo Caveliere Helstrom '45 '48 MA
Carol Jackson Smith '45
Ruth Soled Krause '45
Katherine Picaroni Menzer '45 '66 MA
Anne Albert Miller '45
Muriel Fecher Miner '45
Margaret Freese Sichel '45
Jean Fineman Soichet '45
Florence Ringel Stephens '45
Florence Feldman Weinberg '45

Class Of '46

Lillian Goodman Copelow '46
Joan Egner Crew '46 '48 MA
Marie Arena Fabiano '46
Sylvia Teller Ferrara '46
Norma Adams Holland '46
Mildred Jackson Kneer '46 '48 MA
Josephine Avia Lawida '46
Celine Clot Long '46
Ada Dichter Rosen '46

Class Of '47

Adele Press Albert '47
Ruth Trainer Asche '47
Beatrice Dansiger Bashover '47
Laura Morganelli Byrne '47
Villie Aronne Corizzi '47 *
June Van Hoeven Dougherty '47
Harriet Olin Freedman '47
Paulette Miller Fuerst '47
Gertrude Kimmerly Gray '47 '50 MA
Helma Richter Heard '47
George Hennings '47 '48 MA
Aura Firgau Kontra '47
Ethel Lesh '47 '57 MA
Jocelyn Maddams Maurushat '47
Alice Evans McCoy '47 *
Ina Pennycook Minor '47
Florence Turnbull Ordway '47
Carl Ordway '47 '57 MA
Jane Paternoster Padalino '47
Josephine Pagano '47
Anita Becker Phillips '47
Max Sobel '47

Class Of '48

Emil Flynn '48 '49 MA
Vernon Garretson '48
Mary Cutillo Gillespie '48
Marjorie Morgenstern Glassman '48
Gertrude Nenninger Goble '48
Ethel Miller Henderson '48
Elizabeth Stanopolis Heuser '48
Anna May Martin Johnson '48
Hallie Talbott Justin '48
Lucille Fagan Kehoe '48 '52 MA
Arnold Lau '48
Mary Coleman Mildner '48
Claire Van Duyne Moore '48
Ruth Danheuser Natale '48
Josephine Verrone Nowick '48
Rose Maria Genovese Petescia '48
Fred Pregger '48 '50 MA
Jean Siegfried Reid '48
Charles Reid '48
Albert Rosen '48
Joseph Salerno '48
Elaine Richmond Savino '48
Fay Miserentino Stewart '48
Clifford Swisher '48 '51 MA
Lorraine Kinney Taft '48
Nathan Weiss '48
Alma Lindland Wuesthoff '48
George Wuesthoff '48 '51 MA

Class Of '49

Patricia Demarest Brice '49
June Brickman '49
Norman Cox '49 '50 MA
Lena Fusco DeMarco '49
Christine Prestifilippo DiGangi '49
Grace Pastor Durkin '49 '54 MA
Frank Elia '49 '56 MA
George Forbes '49
Delores O'Keeffe Fusco '49
Joan Gallagher Gaeng '49 '54 MA
Genevieve Tamburr Generalli '49
Stanley Godleski '49 '51 MA
William Hoover '49 '50 MA
Marilyn Hagedorn Houskamp '49 '63 MA
John Krill '49
Dorothy Laird '49 *
Shirel Waton Lippe '49 '63 MA
Anna Bednarek Lucyk '49
Joyce Mc Carroll MacArthur '49
Alfred Molzan '49
Glenn Moore '49
Robert Newhouse '49
Nel Rieth Noddings '49
Dolores Hrobak Pinski '49 '52 MA
Doris Platts '49 '63 MA
Russell Reed '49 '50 MA
Alan Rosenberg '49
Margaret Deegan Ruetsch '49
Gloria Senopole Sanok '49
John Schmuck '49 *
Marie Mauriello Scotti '49
Barbara Zoch Snyder '49
June Spargo '49
Helen Kruglinski Stankiewicz '49
Estelle Theander '49 '54 MA
William Todt '49 '53 MA
James Walsh '49
Victor Yarmis '49
Rosemary Pampalone Zoppo '49

Class Of '50

Herbert Andlauer '50 '55 MA
Mary Tully Bauerlein '50
Doris Lew Beck '50
June Boswell Bell '50
Florence Galender Berk '50
Grace D'Agostino Bingham '50
Leonard Blessing '50 '51 MA
Donald Bragaw '50
Patricia Carroll Buckley '50
Barbara Bonsper Butkus '50 '52 MA
David Cassells '50 '52 MA
Boyd Christie '50
Joan Alexander Clark '50
Bernice Wneck Cockrille '50
Florence Kelly Conway '50
Jean Ambrose Corvino '50
Clare Mclaughlin Covello '50
Belle De Luca Di Falco '50 '55 MA
George Di Falco '50 '54 MA
Evelyn Diorio '50
Barbara Blocker Disbrow '50
Leon Durkin '50 '52 MA
Harry Eichhorn '50
Olga Haliska Elia '50
Joseph Ferrie '50 '56 MA
Emma Marshall Field '50
Ruth Heys Gardner '50
James Gardner '50 '51 MA
Michael Genaro '50
Alan Gifford '50
Mary Petraco Groutas '50
Jean Haring Hall '50
David Hart '50 '57 MA
Eugene Hastings '50 '55 MA
John Howarth '50 '57 MA
Alice Bortnick Jeffries '50 '52 MA
John Kaelin '50 '55 MA
Dorothea Swensen Kilgour '50
William Lalor '50
Thomas Langan '50
Seelig Lewitz '50 '54 MA
Rebecca Abramowitz Lippmann '50
Walter Luedke '50 '61 MA *
Lorraine Spiotta Marcy '50
Paula Hauser Maxwell '50
Hugh McCullough '50 '53 MA
Margaret Simpson McEwen '50
Stuart McEwen '50 '56 MA
Robert McLuckie '50 '56 MA
Carol Hohnhaus Monti '50
Ruth Wing Morgan '50 '60 MA
Helyn Popovsky Ostroff '50
Isabelle Jerahian Pabian Lamont '50 MA
Charles Paglieri '50 *
Catherine Paskert '50
Helen Cahayla Pasternack '50 '72 MA
Lucille Lusk Puth '50
Thomas Randazzo '50 '55 MA
Stanley Rubin '50
Eunice Thompson Samer '50
Joseph Scardilli '50
Mary Scheidl '50
Gustav Schmidt '50
Carolyn Semento '50
Frank Slocum '50 '53 MA
George Stager '50 '52 MA
Elsie Aierstok Winship '50

Class Of '51

Frank Acocella '51
Michael Bernardo '51
Marilyn Kartzman Bochner '51
Frank Brunetto '51
Robert Buckley '51 '54 MA
Gloria Vaughan Curry '51
George Cuzzolino '51 '56 MA
Joseph Delaney '51 '57 MA
H. Wilson Eaves '51
Ann O'Connell Gebhard '51
Louis Gebhard '51
Elizabeth Stewart Gebler '51
Donald Gregg '51 '56 MA
Evalyn Hartung Gurney '51
Juanita High '51
Mary Ann Swenson Holden '51
Agnes Doran Howarth '51
Thomas Huff '51 '53 MA *
Doris Kernan '51
Anne Hermes Klutkowski '51
William Koellner '51 '52 MA
Dolores Roskowski Koellner '51
Jean Millar Lancaster '51
David Larkin '51
Naomi Glucksman Levine '51
Robert Lummer '51
Hilda Kokoshkin Mesnick '51
Dorothy Moorman Meyers '51
Albert Muratore '51
Patricia Murray '51 '56 MA
Leonard Nichols '51
Hilton Otero '51
Devra Schneider Parks '51
Alfred Picerno '51
Elaine Merritt Raymond '51
Sydney Salt '51 '52 MA
Rita Jacobson Schwartz '51
Leonard Smith '51
Elinore Hahn Todt '51
William Ward '51
Stephana Borden Worth '51
Nancy Hanf Wylde '51

Class Of '52

Elizabeth Malles Anderson '52
Sophia Palaynes Anest '52
Joseph Bergen '52
Carol Kramer Blair '52
Alberta Falcomer Cagnati '52
Mary Fenesy Connelly '52
John Cooke '52
Ann Wheeler DeSantis '52
Louis De Vorsey '52
Pauline Laferrera Filippone '52 '55 MA
Matthew Gallo '52
Jeanette Besher Gardner '52
Thomas Gill '52
Stephen Goin '52
Rosemary Loustalot Goin '52 '71 MA
Basil Goldman '52 '56 MA
Eleanor De Andrea Gordon '52
Wallace Gordon '52
George Hepbron '52 '55 MA
Daisy Anderson Horn '52
Audree Campe Kuhn '52
Helen Leinkram-Bromberg '52
Marilyn Lieberman '52
Emily Pash Lummer '52
William Montag '52
Richard Onorevole '52 '56 MA
John Raymond '52
Rita Tiernan Rinehart '52
Lois Kearns Roberts '52
John Roberts '52
William Shadel '52
Marion Stano '52
Joanne Sasso Tomasetti '52
Sonja Merkel Vieth '52
Regina Press Weinstein '52 MA
Robert Willey '52 *

Class Of '53

Donald Bunger '53 '54 MA
Jean Carey Candee '53
Jennie Goione Cassin '53
Mary Lou Berardinelli Ciavarra '53 '59 MA
Marilyn Jacoby Cleary '53 '59 MA
Robert Cleary '53 '57 MA
Barbara Cooley '53 '57 MA
Jean Hansen Cota '53
Anthony Di Ionno '53
Victor Felano '53 '72 MA *
Florence Conforti Felano '53
Nancy Kibrick Firischbaum '53
James Freda '53
Oliver Gelston '53 '58 MA
Jacqueline Robinson Gorton '53
Robert Gorton '53 '60 MA
Sadie Koedam Greetham '53 '57 MA
Rosemary Sharkey Huber '53
John Huber '53
Dolores Schmidt Jones '53
Florence Levy Kessel '53
Margaret Faig Litke '53 '56 MA
Evan Maletsky '53 '54 MA
Walter Maly '53 '59 MA
Gwen Wenman Mc Carthy '53 '55 MA
Marie Riche Mullan '53
Joan Amorison Nicholls '53 '59 MA
Edwin Pabian '53
Louise Longenecker Reed '53 '57 MA
Diana Accardo Roberts '53
Agnes Boog Robertson '53
Marian Salanitro Russo '53
Esther Budin Sabin '53
Abbie Feinstein Salny '53 MA
Barbara Milne Shaak '53
Arthur Shera '53
William Smith '53 '58 MA
Edgar Van Houten '53 '59 MA
Joan Ward '53
Doris Intorelli Yacone '53

Class Of '54

Gladys Akillian '54 '58 MA
Herbert Babb '54 '60 MA
Robert Babb '54 '60 MA
Allan Berman '54
Anthony Blanco '54 '64 MA
Elizabeth Thomas Boettcher '54
Ruth Chessin Brooks '54 '56 MA
Louis Busch '54
Judith Segal Davis '54
Marie DeVita Dolan '54
Helen Orlowski Fields '54
Paul Garrett '54
Delores Widmer Glaser '54
Dolores Schaefer Hill '54
Dorothea Hooper '54 '58 MA
Mildred Jacobs Hopmayer '54
George Iannacone '54 '59 MA
Mary Diane Baliman Kluth '54
William Kushner '54
Linda Pellett Lannin '54
Joan Mansfield Likness '54
Leonard Lowy '54
Josephine Maffettone '54
Marie Marra McGuire '54
John McNamara '54
Grace Rainey Mion '54
Howard Mion '54 '60 MA
John Parkinson '54 '59 MA
Matthew Pinkman '54
Marilyn Ginsburg Rost '54
Milton Schaeffer '54 '61 MA
J. Malcolm Simon '54
Edward Smith '54
Arthur Smith '54 '61 MA
Joseph Sommer '54 '56 MA
Carmella Grasso Stefanelli '54
Hugh Sweeney '54
Barbara Cairns Swindlehurst '54 '60 MA
Catherine Kopp Taylor '54 '58 MA
Christine Caruso Testa '54
Joyce Tyrell '54 '64 MA
Annabelle Flaherty Vanderleeden '54

Class Of '55 

Robert Ancmon '55 *
Patricia O'Connor Babb '55 '58 MA
Harriet Lacz Barwick '55 '58 MA
June Schmidt Buhlmann '55
Lee Burns '55 '61 MA
Mary Lou Langan Donoghue '55
Herbert Ershkowitz '55
Sebastian Esposito '55 '59 MA
Rosalie Brancato Foschini '55
Henriette Vandewal Kaiser-Fox '55
Mary Lou Washburn Gill '55
Helen Altieri Granito '55
Dorothy Horvath Halloran '55
Bessie Bielko Hofmann '55 '61 MA
Herbert Jacobson '55
Constance Battershall Kain '55
Miriam Sachs Kranser '55
Mary Lenehan '55 '57 MA
Ina Friedman Light '55
Frances Verrone Maccia '55 '61 MA
Elizabeth Maguire '55 '58 MA
Marion Walker Miller '55
Joseph Morris '55
Leo Natalicchio '55
Neil O'Donnell '55
Thomas Patierno '55
Marie Rubino Placco '55
Faith Feld Radler '55 '58 MA
Juliette Goebel Riggs '55 '62 MA
Doris Shallcross '55
Paul Shubeck '55 MA
Patricia Mannard Suter '55
Caroline Flynn Wheeler '55
Blossom Littenberg Yeamans '55

Class Of '56

Rosalinda Panebianco Albora '56
Susan Fitt Atwater '56
Charles Berry '56
Frances Darzentas Bibbes '56
Myron Borden '56
Gerard Caracciolo '56 '61 MA
Virginia Cavalluzzo '56 MA
Elena De Michele Chopek '56
R. Linda Eastwood Clark '56
Ann Randazzo Conte '56
Frank Costa '56
Lucille Lauro Crescenzo '56
John Dankowski '56 '63 MA
Helen Hendrickson Dominguez '56
June Schweighardt Dyke '56
Graham Elliot '56
William Fantry '56
William Golubinski '56
Lois Madden Kelly '56
Eugene Kennedy '56
Helen Birnbaum Kushner '56
Rosemary Miller Kuzik '56
Helene Lenkowec '56 MA
Rose Grosso Lindquist '56 '61 MA
Rosemary Murphy Maccagnan '56
Delia Busichio Maurice '56 '59 MA
Nicholas Mazzucco '56
Arline Miller McFarland '56 '62 MA
Arlene Costantin McCarren '56 '79 MA
Isabel Gordon Menken '56 '57 MA
Roseann Parasugo Morgan '56 '60 MA
James Murray '56
James Nash '56 '62 MA
Annette Chirikdjian Nurnberger '56
Rosalie Scelfo Paddock '56 '71 MA
Barbara Mcdermott Pangacian '56
Gerard Parisi '56 *
Dorothy Kenlan Petersen '56
Barbara Weber Pierson '56
Audrey Leff Rabinowitz '56
Gerome Ranieri '56 '59 MA
Amalia Buhlman Rhoades '56
Sandra Debella Roma '56
Carole Raschen Scaccianoce '56
Gwendolyn Rytter Scofield '56
Donald Scofield '56
John Scullion '56 '60 MA
Thomas Sellitto '56 '63 MA
Kathleen Liebhart Sisolak '56
Robert Stahl '56 '62 MA
Carl Taeubner '56
Mario Tomei '56
Edwin Valente '56
Louis Venuto '56
Myra Lubowitt Weiger '56
John Wendlocher '56 '58 MA
Howard White '56 '69 MA
Patricia Hamlen Zanotti '56

Class Of '57

Alice Beaton '57 '67 MA
Sue Keil Beck '57
Rena Greebel Birnbaum '57
Ann Petruccelli Brackbill '57
Barbara Palmieri Coral '57
Elsie Coughlin Coss '57
Gloria Kenderes Deodato '57
Roland Flynn '57
Olivia Gomez Escoriaza Yule '57
Margaret Mc Donel Helfrich '57
Phyllis Evenchick Horlick '57
Maxine Kushner Hunt '57
Mary Kernan '57
Regina Pisacano Kirby '57 '65 MA
David Klein '57
Carolanne Sabatini Macaluso '57
Patricia Gifford Mehltretter '57
Kenneth Miscia '57 '61 MA
Walter Motz '57
William Murray '57
William Obolsky '57 '61 MA
Peter Potosky '57 '71 MA
Richard Radice '57
Bernice Etzel Ranieri '57
Sylvia Angle Rittweger '57
Lillian Mingin Scofield '57
Wilbur Selander '57 '58 MA
Luciann Keczmerski Slomkowski '57
Sondra Hildebrant Slotnick '57 '65 MA
Elizabeth Steinmann '57
Judy Ruelens Sweeney '57
Clement Tennaro '57
Roberta Brown Thaxton '57 '81 MA
John Tighe '57
Saralee Albertson Tomei '57
John Vandenbergh '57
Terry Wolfe Winter '57 '61 MA
Protase Woodford '57 '62 MA

Class Of '58

James Andrews '58
Seymour Baumstein '58
Roberta Bramhall '58 '68 MA
Dorothea Burns '58 '62 MA
Nancy Cant '58 '61 MA
Leonard Chill '58 '72 MA
Bart Di Paola '58 '63 MA
Maryann Bond Doherty '58
James Dwyer '58
Harold Fields '58
Eileen Moran Fitzpatrick '58
Harford Gibbs '58
Janice Jablin Glock '58 '63 MA
David Hordyke '58 '61 MA
Lorraine Bartkowicz Jones '58
Donald Jones '58 '60 MA
Freda Klein '58 '83 MA
Angelique Lampros '58
Judith Shevelin Lasker '58 '66 MA
Rosemaur Leonardo '58 '62 MA
William Liess '58
Carmine Loffredo '58
Mary Lou Egert Mallay '58
Henry Matelson '58
Patricia Oboyle Matthews '58
Ralph Miano '58
Sandra Ragno Murray '58 *
Arlene Blake O'Connor '58
Nancy Elting Plant '58
Carl Rickershauser '58
Jocarol Teel Robb '58
David Schwartz '58
Rosemarie Bates Seippel '58
George Snell '58
Albert Solomon '58 '61 MA '81 Ph.D.
Jules Stanisci '58
Theresa Noordenbos Tannert '58
James Vasselli '58
Margaret Wamp '58 '60 MA
Melvin Weiss '58 MA
Everett Wilson '58
Marlene Jaorsky Zschack '58
Robert Zschack '58
June Laughlin Zweiacher '58

Class Of '59

Margaret Dee Acorn '59
John Acorn '59
Claire Biglin Babbitt '59
Barbara D'Ascensio Bennett '59
Janice Broglio Bosland '59
Dwight Boud '59
Thomas Burr '59 *
Jean Hanley Carpenter '59
Mary Jane Lalevee Copenhaver '59 '61 MA
William DeLorenzo '59 '64 MA
Judith Ann Diello '59 '67 MA
Patricia Evans Dwyer '59
Vincent Franco '59
Anna Mania Gannaio '59
Samuel Gannaio '59 '64 MA
Jean Furnari Garzillo '59
Antoinette Lanteri Giaconia '59
Margaret Della Sala Gorski '59
Vincent Gorski '59 '61 MA
Elizabeth Hager '59
Agnes Griffin Hayek '59
Jacqueline Hempstead Iozzi '59
May Karlson '59
Dorothy Cooper Katz '59
Arnold Keller '59
Charles Kenison '59 '66 MA
Theodore Kury '59
Anthony Lardieri '59
Evelyn Friedlander Lipetz '59 '62 MA
Alvin Lubiner '59 '62 MA
Dolores Negele McDonough '59 '69 MA
Carol Mc Kenzie McInnis '59
Susan Molnar '59 '76 MA
Irene Zupko Monahan '59
Joseph Moore '59 MA
Annamarie Gimmel Nash '59
Donald Otis '59
Ronald Palma '59
Edward Petkus '59 '65 MA
Alice Gionti Petkus-Mason '59 '88 MA
Elizabeth Perry Polen '59
Charles Port '59 '65 MA
Nancy Dwyer Powers '59
John Riordan '59
Leta Weintraub Sabin '59
Gerard Santangelo '59
Gail Purchase Schmeisser '59
Joseph Smela '59 '62 MA
Lynn Stiansen Steckley '59
William Sumner '59
Stephen Swett '59 '65 MA
Pasquale Taddeo '59
Mary Ellen Hickey Taggart '59
Camille Spino Tighe '59
Elise Koehler Tuxbury '59
Rita Ullrich '59
Jean Hopkins Vander Vliet '59
Donald Warren '59
Grace Kirsch Wolf '59
Leon Zimmerman '59

Class Of '60

Frederick Belchikoff '60 '70 MA
Joseph Beliveau '60
Joy Ford Berth '60
Jane Garrity Boud '60
Mary Ann Papuzynski Boyler '60
Janet Benkendorf Brittain '60
Maria Hemko Campana '60
Elizabeth Vill Carroll '60 '86 MA
Clifford Crawley '60
John D'Andrea '60
Marie Cerefice DeLorenzo '60
Barbara Dynda Dworecki '60 '61 MA
Marly Duffhaus Eddy '60
Richard Fanelli '60
Yvonne Lovrincich Favaro '60
Michael Goldstein '60 '72 MA *
Sandor Gonczlik '60 '73 MA
Rita Megibow Greenberg '60 '66 MA
Madeleine Greene '60
Marie Firmin Halpin '60
Carol Buydos Hapward '60
Alice Wendelken Hasbrouck '60
Mary Healy '60
Marlene Dietrick Hoffman '60
Doris Downs Hulbert '60 '65 MA
Thelma Wilson Jones '60 '63 MA
Judith Naschak Kawalek '60 '68 MA
Robert Kearns '60
Vincent Korfmann '60 '69 MA
John Koumoulides '60 '61 MA
Michael Krasner '60
Virginia Cavanagh Layton '60
Regina Martucci Lewis '60
Angela Fallavollita Lohmann '60
Joan Mark '60 '68 MA
Marjorie Lore Master '60
Maurice Meloon '60 '69 MA
Marilyn Strand Mess '60
Ralph Milteer '60
Margaret Linder Morris '60
Joan Kurz Morris '60
James Mulvihill '60
Barbara Kaplan Rachbach '60
Judith Victor Rother '60
Raymond Sabin '60
Joan Sanford '60
Loretta Vasleri Scarduffa '60
Sandra Shultes Sessing '60
Susanne Fassler Sklovsky '60
James Sok '60
Bernard Suffel '60
Elaine Citrano Sutherland '60
Vincent Tagliaferri '60 '68 MA
Edward Topar '60
Barbara Martin Tuzio '60
Patricia Lawton Van Kleunen '60
Richard Vinopal '60 '66 MA
Elaine Post Vinopal '60
Donald Wayne '60
Joanne Volz Wickenheisser '60
Joan Woodman '60
Elizabeth Einsiedler Yeary '60 '66 MA

Class Of '61

Carole Grehl Allgor '61
Harriet Vnuk Aronowitz '61
Barrie Beaver '61 '70 MA
Judith Baril Beliveau '61
Joseph Bogden '61
Ronald Boyle '61
Regina Baron Brunner '61 '66 MA
Carl Brunner '61 '65 MA
Dorothy Landwehrle Capirsello '61
Patricia Webster Clapp '61 '72 MA
Arlene Keszegi Clavin '61
James Crawford '61
Peter Cross '61
Linda Lee Swiss Crossley-Riddle '61
Lois Wiklund Davis '61
Richard Delk '61
Walter DePalma '61
Mary Ann Retkovis DeRicco '61
Elizabeth Cocca DiLea '61
Lenora Tominaro Donatiello '61
Eugene Donatiello '61
Nora Higgins Duncan '61
Carylmead Tryon Eggleston '61
Cecile Upshall Ekstedt '61 '71 MA
Margaret Overath Ernst '61
Adele Rodriguez Filippone '61
Carol Kernan Flynn '61
Anthony Freda '61
Raymond Froling '61
Michael Garzillo '61
Susan Sporn Gelber '61
Gerard Gianatiempo '61
Alice Whitney Gibson '61
Helen Hemko Golan '61
Robert Gray '61 '65 MA
Carl Greco '61
Sandra Gold Greenbaum '61
E. Janet Sundquist Hackbarth '61 '67 MA
Patricia Hannan '61
Rosemarie Coco Henky '61 '66 MA
Elsa Hugel Hill '61 '65 MA
Frank Hoeppel '61 '70 MA
Robert Huber '61
Ruth Ivers '61
Jack Jennings '61
Ethel Rosely Jones '61
Dorothy Klauser Kalnins '61 '68 MA
Paul Kearns '61
Susan Horowitz Kolis '61
Frank Kotlan '61 '70 MA
Gary Lausch '61 '69 MA
John Lavach '61
Mariann Crisafulli Licato '61
Arlene Westerhoff Locicero '61
Jacob Locicero '61 '65 MA
Patrick Luciano '61
Marie Recchione Lyttle '61
Albert Magro '61
Ronald Makara '61 '63 MA
Carol Renkert Malsch '61
Charles Martin '61 '66 MA
Linda Weiss Merling '61
Ralph Milano '61
Angela Carroccio Miller '61
Florence Damiano Muller '61
Judith Robertson Murphy '61
Michael Murray '61
Carmela Nigro-Gomes '61
Hal Nusbaum '61 '68 MA
Dominick Orefice '61 '63 MA
Phyllis Spagnola Passero '61
Anne Tallet Peters '61
David Peterson '61
Frank Petrucci '61
Bruce Phillips '61 '70 MA
George Pierson '61 '67 MA
Barbara Psichos '61
Anne Acorn Puknys '61
Joseph Radner '61 '65 MA
Ann Rosenberg Roberts-Brice '61
Ruth Gustorf Roughgarden '61
Pasquale Santoro '61
Arlene Tarascio Santoro '61
Elizabeth Grimaldi Seprish '61
Kathryn Plosia Sgamma '61
Mary Lenard Shaw '61
Sandra Hoek Smith '61
Catherine Sauer Sok '61
Barbara Scally Susco '61
Robert Thourot '61
Vincent Turturiello '61
William VanderWall '61
Catherine Vayianos '61
Marlene De Rosa Vivino '61 '76 MA
Albert Wallace '61 MA
Hugh Young '61

Class Of '62

Joseph Attanasio '62 '65 MA
Grace Napolitano Bachmann '62
Sharon Stahl Barash '62 '64 MA
Paula Primamore Benson '62
Carol Cortese Bertrand '62 '68 MA
Iris Barley Binder '62 '64 MA
Robert Blomquist '62 '67 MA
Dorothy Pelak Bognar '62 '67 MA
Alfred Brown '62
Linda Cooper Benton '62
Robert Cornish '62
Paula Rieder Coughlin '62
Helen Giglio Cyr '62
Christa Kneist Czander '62
Mary Ann Ryaby Duke '62
Howard Durborow '62
Rita Jacobs Epstein '62
Carole Lantheaume Erb '62
George Fagan '62
Gloria Bartus Francisco '62
Catherine Guarnieri Frank-White '62
William Gabrielson '62 '66 MA
Kathleen Gaffney '62
Mary Barkman Gallion '62
Eileen Lade Gluchanicz '62
Ann Timochko Hanrahan '62
Ann Wilson Hartmann '62
Maryann Mc Nally Ill '62 '72 MA
Frances Villani Kroeckel '62 '66 MA
Carol Baugher Krzeminski '62 '69 MA
Patricia Wessel Lavach '62
H. Faye Greene Levine '62
Gail Moritz Loffredo '62
Robert Ludwig '62
Priscilla Lawson Lynch '62
Harry Marasek '62
A. Judith Katz Marcus '62
Mary Tomporowski Milewski '62
Judith Feil Miller '62
Virginia Schroll Mulvihill '62
June Loesner Murray '62
Kathleen Karpinski Neubert '62
Eileen Brown Port '62
Penny Costa Rees '62
Robert Reichert '62
Ralph Rizzolo '62 '65 MA
Richard Salinardi '62
Doris Weinpel Schofield '62
Robert Seyfarth '62
Josephine Di Lorenzo Sippie-Gora '62 '76 MA
June Long Smith '62 *
Sandra Jubak Stamos '62
Henry Steiner '62
Valerie Florio Strenk '62
Kenneth Tekel '62 '64 MA
Thomas Turney '62
Albert Vidovich '62 '70 MA
Ester Godoy Vierheilig '62 '70 MA
Thomas Wallace '62 '66 MA
Hilda Kaplan Weisburg '62
Joan Whitehead '62 '72 MA
Joseph Wisniewski '62 '68 MA '89 BA
K. Barbara Zois '62

Class Of '63

Carol Contini Allen '63
Michael Ambrosio '63
Marilyn Hausen Anthony '63 '82 MA
Amelia Roselli Autenrieth '63
Mary Porter Barr '63
Timothy Barr '63 '69 MA
Barbara Lais Beaver '63
Jean Bello '63
Martha Gall Blanco '63
Suzanne Bridenburg '63
Beresford Brothers '63 '68 MA
Lorraine Malson Brown '63
Patricia Prosnak Bruno '63
Eugene Bruno '63
Yonina Fogel Bushell '63
Henry Capozzi '63 MA
Carolyn Walker Carr '63
James Carucci '63
Carole Manno Cavalli '63
Salvatore Cerniglia '63
Lorraine Cimino Clawson '63 '71 MA
Peter Cole '63
Joyce Benson D'Angelo '63
Frank Davide '63
Carol Dempsey '63 '70 MA
Dorothy Deremer Wolff '63 '65 MA
Margaret Fitzsimmons Donovan '63
Anne Luther Durborow '63
Carol Ebert Froling '63
Melinda Gardner '63 '70 MA
Donald Gray '63 MA
Rose Mary Kabarec Horne '63
Mary Hudson '63 '68 MA
Alice Ryan Jackson '63
Judith Toffel Julius '63
Joan Bartyzel Kaynak '63
Gerald Labenski '63 '71 MA
Florence Perna Labenski '63 '81 MA
Nancy O'Brien Leoncavallo '63
Herbert Levitt '63
Maxine Levy '63
Georgeanna Lewis '63 '67 MA
Katherine Lindner '63
Ernestine Zampetti Luise '63
Gloria Warin Mako '63 '77 MA
Lois Sax Mancuso '63
Patricia Stefanski Manna '63
Linda Matelson '63
Joann Yannucci Mc Aleavey '63
Moira McCluney '63
Doreen Pennino Mollenhauer '63
Raymond Paris '63
Elliot Pasternack '63 '65 MA
Elizabeth Kesti Plosa '63
Nancy Wood Presnell '63
Judith Lynn Rinsky '63
Robert Roberts '63 '67 MA
Constance Kerber Rostiac '63
Daniel Russell '63
Barbara Gibbons Ruziska '63 '75 MA
Joan Topar Scanlon '63
John Scanlon '63
Janet Schreiber '63
Janet Stuhl Schweitzer '63
Joseph Semas '63
Paul Simpson '63 *
Walter Siri '63 '68 MA
Margaret Romano Spina '63
Joseph Staub '63 *
Thomas Stoddard '63
George Storm '63
George Strenk '63
Theresa Csirak Sweeney '63
Lemmi Sildnik Tammaru '63
Thomas Tobiasen '63 '70 MA
John Van Antwerp '63 '67 MA
Janet Olejarz Vidovich '63
Frank Votto '63
Nancy James Walters '63
Lawrence Ward '63
Kathleen Wieland Weisiger '63
Patricia Kinney Williams '63
Kenneth Wolff '63
Charles Yeager '63 '65 MA

Class Of '64

Donald Albanese '64 '68 MA
Linda Borella Albanese '64 '92 MA
Elinor Schneibolk Alboum '64 '67 MA
Arlene Crescenzi Allen '64
Irma Wagner Balascio '64
Barbara Mikrut Bielinski '64
Charles Binder '64 '68 MA
Barbara Friedman Bolton '64
Carol Stool Buchanan '64
James Buchanan '64 '79 MA
Anita Rossetti Bullock '64
JoAnn Wawrzossek Burkhardt '64 '71 MA
Judith Jacobson Cohn '64
Roy Corso '64
Janet Lopardo Daulton '64
Fred Decter '64 '72 MA
Daniel Derrico '64 '67 MA
Joyce Eagles '64
Laura Brugos Egatz '64 '79 MA
James Franchina '64 '67 MA
Thomas Fraser '64
Anne Levy Frost '64
Patricia McCurry Gabrielson '64
Lois Hlavacek Gaccione '64
Denise Vuoncino Gilbert '64
Maureen Gill '64
Charmaine Petrush Gillow '64 '67 MA
David Glatzer '64 '67 MA
George Gross '64 '66 MA
James Guter '64 '68 MA *
Phyllis Van Kleeck Harbach '64
Carol Ann Kunz Hardman '64
Robin Bailey Hofgesang '64
Sandra Doty Horwitz '64
Joanne Symchik Hosbach '64
Veronica Ruth Hunt '64
Diane Jones Kahn '64
Donald Kay '64 '68 MA
Patricia Rembish Kay '64 '68 MA
Gerard Kennedy '64 '66 MA
Carol Murphy Klevans '64
Nancy McKill Koshak '64
Roberta Lentz Kugelmeyer '64
Judith Kadowitz Lee '64
John Leffler '64 '68 MA
Claire Pizzichillo Lerant '64
Charles Mainenti '64 '66 MA
Barbara Tyll Mainenti '64 '67 MA
Jane Malbrock '64
Nicholas Michelli '64
Elizabeth Bett Nelson '64
Marshall Partos '64
Irene Tivey Pelak '64 '67 MA
David Perham '64
Carmelita Todaro Perone '64
Carol Immersi Rizzo '64 '74 MA
Elton Robertson '64
Helen Friedenberg Rosenmertz '64
Richard Rutkowitz '64 '70 MA
Reinhardt Schauble '64
Jean Corsaro Schellenger '64
Bette-Ann Botosh Schoeberlein '64
Sandra Orlovsky Schwartz '64
Cosimo Sciarrone '64 '66 MA
Vivian Marmulstein Segal '64
Arminda Nemeth Shanks '64
Paul Sisko '64
Theodore Steinmetz '64
Virginia Falls Tomlin '64 '71 MA
Kenneth Trimmer '64
Judith Doll Uhlman '64
John Velcamp '64
Margaret Burns Velden '64
Barbara Carroll Verdile '64
Margaret Swenson Wien '64
Betty Farmer Winarski '64
Emilia Polizzotto Winters '64
Fred Youmans '64

Class Of '65

Marie Bagnato Attanasio '65
Michael Autorino '65
Pamela Pero Blanchette '65
Frances Zeffaro Borsh '65
Kathleen Walsh Bosco '65
Christine Steip Botts '65
Henry Burk '65
Susan Bakum Carovillano '65
Carmine D'Aloia '65 '72 MA
Gail Sweeney Dewees '65
Louis DiLullo '65
Joseph Dispaltro '65
Carol Wasenda Dzik '65
Ruth Ann Exel Exel '65
B. William Fanaras '65
Richard Flotard '65
John Golden '65
William Goralczyk '65 '71 MA
Carol Breza Henderlong '65
Susan Hill '65
Georgiann Dermody Hook '65
Neil Horne '65 '69 MA
Diane Gilmore Keiller '65
Diane Mack Kelly '65
Mary Ellen White Kubis '65
Kenneth Licker '65
Catherine Mc Ateer Luse '65
Dorothy Osefchen Luzzi '65 '70 MA
Patricia Kovacs Lynch '65
Carole Cwirko Malik '65 '73 MA
Michele Massare Burgart '65
June Taylor McNamara '65
Elizabeth Molinare Menzies '65
Linda Verba Modzelewski '65 '69 MA
Mable Powell Nichols '65 '70 MA
Robert Penny '65
Stephen Pepe '65
Carol Lee Peterson '65
Andrew Peterson '65
Rose Petretti '65
Lydia Angelosante Pieroni '65
Marion Wuesthoff Poerio '65
Kathleen Laughlin Pomerantz '65
Henry Pomerantz '65
Judy Pickett Reed '65
Bonnie Bassett Ruggiero '65
Mireille Lipsitz Schuck '65
Victor Sciacchetano '65 '68 MA
Annette Blank Shermak '65
Elizabeth Checkur Short '65
Joseph Steigauf '65
Charles Swenson '65 '73 MA
Virginia Mayer Swenson '65
Alexander Trento '65
Lucy Pace Van Bloem '65
Emil Waldmann '65
Gary Wilcomes '65
Marjorie Petersen Williams '65
Dennis Woods '65
Frank Zimmerman '65

Class Of '66 

Thomas Adams '66
James Africano '66 '70 MA
Charles Beck '66 '71 MA
Joanne Sullivan Beliveau '66
Vincenza Mazza Bellone '66
Laurel Sevack Bernstein '66
Judith Reimesch Budryk '66
Karin Peterson Burk '66
Armando Canda '66
Elsa Jensen Carbone '66
William Carbone '66 '70 MA
Debora Solomon Clifford '66 '70 MA
Brian Clifford '66 '70 MA
Joseph Conley '66 '68 MA
Ann Ulbricht Crabb '66
Donald Doolittle '66 '72 MA
Pamela Potusky Erkfitz '66
Robert Erlebach '66
Bruce Estell '66 '76 MA
Sonja La Marr Felder '66
Nancy Hughes Giotta '66
David Giotta '66
Alica Maloney Giuffra '66
Judy Graef '66 '69 MA
Ruth Marek Hall-Brooks '66 '73 MA
Carole Boudiette Holden '66 '84 MA
Alvin Holtz '66
Charles Hothem '66 MA
Rose Baram Isaksen '66
Eileen Koch Johnston '66
Barbara Kaye Mortimer '66 '68 MA
Richard Keenan '66
Evanne Skordinsky Koch '66
Barbara Taylor Korman '66
Harold Kreis '66 MA
James Kurpick '66 MA
William Lally '66 '72 MA
Jacoba Wiedmann Maas '66
Joan Schneider Marcher '66
Barbara Nagle '66
Thomas Nelson '66
Helen Witty O'Connell '66
Diane Becker Orlowski '66
Carolyn Petrone Osnato '66 '71 MA
Catherine June Gunther Perkins '66
Carmina De Marco Posthumus '66 '73 MA
Barbara Reda Rizzo '66 '70 MA
Patricia Loveman Rosendahl '66 '74 MA
Carol Nespoli Rouillard '66
Eileen Mackey Scally '66
Barbara Schaffer '66 '95
Richard Schuck '66
Edith Stitt '66 '73 MA
Barbara Arentoft Stromberg '66
Patricia Sullivan '66
Marilyn Blanos Van Meter '66
Joan Vas '66 '69 MA
Rudolph Wagner '66 '70 MA
Patricia Letchko Waller '66
Kenneth Windt '66
Frances Bagnato Witherington '66
Dorothy Sherman Youngs '66

Class Of '67

Ernest Ackermann '67
Kathleen Murphy Adler '67
Janet Faycik Austin '67
Susan Arata Barocas '67
David Bell '67 '74 MA
Pauline McNeeley Birrell '67
Thomas Bongo '67 '76 MA
Diana Sabo Boyes '67
Claude Buchman '67 '79 MA
Royce Buczek '67
Anthony Caiazzo '67 '73 MA
Sandra Barclay Carasia '67
James Carovillano '67
Kathleen Leonard Colgan '67
Pamela Garrity Collict '67 '74 MA
George Collict '67 '75 MA
JoAnn Looze Dolan '67
Vivian Fontana Doolittle '67
Jeanette Randall Durham '67
Rita Bausewein Fennell '67
Howard Ferraro '67
Angela Calabro Fleyzor '67
Theresa Sluboski Galler '67
Mary Cruse Gannon '67
Nancy Gross '67
Louis Guinta '67
Elaine Hanak-Hall '67
Janet Smith Harrison '67
Marilyn Meola Hellmuth '67
Edward Helvey '67
Karen Wolfe Hines '67
Jeanette More Hodelin '67 *
Thomas Hudak '67 '73 MA
Carlyn Kahrs Hudak '67
Carol Polixa Hussey '67
James Icklan '67
Edward Jackowski '67
Judith Linberg Joyce '67 '72 MA
Mark Kaelin '67 '74 MA
Marie Kane '67 '73 MA
Jean Bogen Karpowich '67
Sue Nielsen Kelly '67
Richard Kelly '67 '70 MA
Christine Pruzinsky Krenitsky '67 '81 MA
Maryann Minor Madonia '67
Joann Garbarino Marzocco '67
Peggy Lynn Greenip Mockler '67
Helena Falvey Moezelaar '67
Nancy DiGirolamo Mohrle '67
Heidi Kurbjeweit Monroe '67 '76 MA
Martin Mooney '67
Mary Carlstrom Murphy '67
William Neal '67 '72 MA
Ludmila Fedorowski Nikolsky '67
Sylvia Francesco Priolo '67
Ronald Puorro '67
Carol Avella Quigley '67
Phyllis Basow Raymond '67
Jane Feldman Reynolds '67
Patricia Royce-Tanga Ritter '67 '70 MA
Donald Rizzo '67
Charles Roche '67
Pamela Rhoades Sherman '67
Richard Shutte '67
Janet Cederlund Sisko '67 '81 MA
Jeffrey Slemrod '67
Carolyn Barnes Spiro '67
Joan Hutchinson Stoer '67
Barbara Sutula Sutton '67
Ethel Toth '67
Joan Treiber Trautwein '67
Jacquilin Marr Tuozzolo '67
John Vanemden '67
Donna Weatherwalks '67
Janet Davies Winter-Becker '67
Barbara Dick Wright '67
Raffaela Vella Yurecko '67

Class Of '68

Dorothy Abelman '68
Marie Acciani '68 '74 MA
Karen Campbell Adams '68
Kathleen Lions Anderson '68
Veronica Martin Appelle '68
Marianne Elkovich Autorino '68
Cyril Baer '68
Deborah Blumen Beckerman '68
Peter Berardi '68
Geraldine Egizi Borbe '68
Bruce Borylo '68
Donald Bowers '68
Barbara Flenner Brummer '68
Margaret Squier Bunnell '68
Julia Ulirsch Caiazzo '68
Nicholas Calamusa '68
Rita Brady Carnival '68
Michael Cauda '68 '74 MA
Raymond Chapman '68 '75 MA
Janet Kunz Cichewicz '68 '76 MA
Anthony Conti '68
Richard Davis '68 '69 MA
Lena Signoretta Decina '68
Mary Ellen Coleman DeVries '68
Barney Fabbo '68 '72 MA
Carolee Koenig Flader '68
Barbara Stefanowicz Fox '68 '72 MA
Arleen Sebastian Frese '68
Lorraine Gancher '68
Walter Genuario '68
Lenore Clemente Gleason '68 '74 MA
James Goldsmith '68
Martha Sender Guinta '68
Kathryn Hough Holley '68
William Hoss '68 MA
Ernest Jaeger '68
Annette Russo Jankowski '68
Joan Gialanella Jensen '68 '73 MA
Magda Tizekker Karpati '68
Evelyn Manowiecki Kersey '68
Maryann Kirchenbauer '68 '79 MA
Holly Halvorsen Kropinack '68
Michael Krupinski '68
Yvonne Colgary-Calderone Kuebler '68
Catherine Kwan '68
Penelope Lattimer '68 '70 MA
Kendall Leer '68
Barbara Lenox Lefke '68
Marcia Pancoast Leimkuhler '68
Mary Dorne Lyons '68
Richard Malec '68
Frances Walsh Marmora '68
Carol Russo Medeiros '68
Gary Megill '68
June Bardel Menegus '68 '70 MA
Barbara Giordano M'Gonigle '68 '74 MA
Linda Todaro Montanino '68 '92 MA
Nancy More '68
Phyllis Sibilia Myslinski '68
Patricia Nachtigal '68
Michael Orfe '68
Anna Rodrigues Polizzi '68
F. Karen Telofski Pomnitz '68 '92 MA
Richard Poplaski '68 '78 MA
Rosemary De Sanctis Pousson '68 '70 MA
Catherine Quinn '68 '83 MA
Gayle Chrustowski Ray '68
Rita Gerard Roessner '68
Samuel Roseman '68
Anita Brodka Rossi '68
Peter Rossi '68
Marcia Landa Saltz '68 '69 MA
James Santomier '68 '69 MA
Marjorie Wetmore Sawruk '68
Patricia Schall '68
William Sheppard '68
Karen Gorski Shumpert '68
Sherill Ezersky Silver '68 '71
Melanie Kwiatkowski Stagg '68
Drew Stevens '68 '71 MA
James Stock '68 MA
Dorothy Peteya Tamashausky '68
Frank Tilli '68 '73 MA
Joseph Valenti '68
Karen Mastropolo Vetri '68
Kathleen Daly Voorhis '68 '74 MA
Grandon Voorhis '68 '74 MA
Gail Harper Weibrecht '68
Sharon Stewart Wessel '68
Madeline Brannick Wollner '68
Marion Wood '68 '70 MA
Theresa Gearino Wright '68
Barbara Emr Yarosz '68
Joyce Gruber Zapulla '68
Paula Angelino Zorner '68 '76 MA

Class Of '69

Jeanette Rivenburg Artley '69 '73 MA
Iris Nazario Barriera '69 '73 MA
Holly Slocum Beekman '69
Anita Kuch Blomberg '69
Luther Bowen '69 '75 MA
Patricia Geiger Buczek '69 '87 MA
John Cartaina '69 '75 MA
Marilyn Warchol Cotter '69
Allan Czaya '69
Louis DeCongelio '69 '74 MA
Arthur Erickson '69 '71 MA
William Finnerty '69
Janis Manzi Franco '69 '79 MA
Kenneth Frank '69 '78 MA
Michael Fratello '69
Susan Crecco Fratello '69
William Fryczynski '69
Nancy Yelenik Goldberg '69
Claudia Golenda '69
Robert Grace '69
Alan Holley '69
Virginia Perkins Hudson '69
Joyce Hughes '69 *
Harold Hutchinson '69
Barbara Trauth Iwanski '69
Patricia Pepin Janof '69
Rita Kopec Kaskoff '69
Joan Heil Kjellman '69
Gregory Komeshok '69 '75 MA
Harry Kuhn '69 '73 MA
Robert Kuipers '69 '72 MA
Lawrence Lefke '69 '79 MA
Linda Biederman Liebiedz '69
Stephanie Urbanik Linnehan '69
Mary Jane De Russo Lojewski '69
John Lyons '69 '81 MA
Sandra Macelhinney McConnell '69
Winifred Burke McDonald '69
Marjorie Stucka Moore '69 '73 MA
Martha Moritz Natalizio '69
Henry Neff '69 '77 MA
Richard Payne '69
Robert Pepe '69
Robert Rolak '69
Elaine Ianniello Roseman '69
William Sabbers '69
Dina Scacchetti '69 '75 MA
Paul Schmidt '69
Dorothy Miller Lozauskas '69 '72 MA '97 MA
Helen Poole Shillito '69 '81 MA
Lois Tannenbaum Silverman '69 '72 MA
Linda Hansen Thorpe '69
Elliott Victoria '69 '73 MA
Conrad Wachter '69 '71 MA
Barbara Evans Warner '69
Mary Ann Petriello Wichowski '69
Glenn Wolfrom '69
Janet Stiehl Wollmann '69 '70 MA
Barry Worman '69 '77 MA
Karen Zaske '69
Frank Zintl '69 '73 MA
Martha Johnson Zintl '69 '77 MA
Patricia Tlusty Zoll '69

Class Of '70

Gloria Alibani '70
Michelle Bakay '70
Alice Sharkey Benazzi '70
Valerie Hammond Best '70 '81 MA
Arlene Pousson Brantner '70
Mary Quinn Brennan '70
Ralph Calise '70
Judith Cicalese Carpenter '70 '72
Gail Chrystaline '70
Jennie Ciuppa '70
Patricia Long Clymer '70
Glenn Current '70
Carol Mortellite Dakes '70 '77 MA
Beverly Martin Datzko '70
Victor Di Bella '70
Joseph DiGeronimo '70
Loretta Douglas '70 '85 MA
Barbara Fischer Erickson '70
Jane Conforth Fabach '70
John Feeney '70
Sharron Freeman Fitzpatrick '70
Michele De Blasio Fleitell '70
Michael Franko '70
Michael Galida '70
Helene Margolin Glocer '70
Ruth Goldstein '69 '70
Judith Lafauci Gormley '70
Judith Vaughan Hardin '70
Patricia Howard Hart '70
Christine Kinz Hart '70
John Hird '70
Deborah May Hoeflinger '70 '77 MA
James Hofman '70
Elaine Trippler Howorth '70
Arthur Jackson '70
Jan Thorne Jakubik '70
Stanley Jakubik '70 '76 MA
Robert Jonkman '70
Mary Broeker Kaas '70
Patricia Brennan Kennedy '70 '80 MA
Theodore Kosko '70
Ita Odra Leach '70
Regina Nicosia Leitner '70
Donna Ruggerio Lish '70 '78 MA
Rosa Digiacomantonio Macaluso '70
Joyce Kupyak Marada '70 '73 MA
Marie Grasso Mazzeo '70 '94 ME *
Margaret Gnozzio McCann '70
Anne Filacanevo McCormick '70
Kathleen Mc Ginnis '70 '72 MA
Richard Minor '70
Nancy Miraldi '70
Diane Keizer Mitchell '70
Evelyn Chambers Nick '70
Louise De Angelis Ozolins '70 '79 MA
Ann Marmarellis Papadopoulos '70
Linda Peskin '70
Judy Reitano Petillo '70 '75 MA
Ellen Wagner Pikarsky '70
Mary Nitkewicz Rabadan '70
Michele Reilly '70 '72 MA
Patti-Sue Beirne Rolak '70
John Rolak '70
Mark Rudnick '70
Angela Ruffino '70
Carolyn Kolbak Russo '70
Richard Santoro '70
Georgette Sanfelici Saporita '70
Andrew Sarchio '70 '73 MA
Brenda Renshaw Scanelli '70
Richard Schall '70
Ellen Sekuler Schall '70
Rosemarie Segoni Sharadin '70
James Sherriffs '70
F. Alexander Shipley '70
Judith Corn Siegelbaum '70
Edith Guarda Sirianni '70
Chris Magliola Stankiewicz '70
Ronald Stankiewicz '70
Miriam Taub '70
John Turner '70
John Varga '70
Shirley Ann Warin '70
Arlene Suleski Yarcich '70 '80 MA
Sandra Sperlien Zarodnansky '70 '79 MA
Patricia Zuliani '70

Class Of '71

Robert Bassinski '71 '75 MA
Betsy Gelfond Beck '71 '91 MA
Judith Tomeo Belanger '71
Ruth Phillips Biczak '71 '76 MA
Jane Jandura Blanche '71
Todd Boepple '71 '72 MA
Gale Klebosis Boepple '71 '72 MA
Dianne Malvezzi Bott '71
Cynthia Hasterlis Boyle '71
Paul Brown '71
John Brunelli '71 '73 MA
David Bryer '71 '95 MA
Edward Burdzy '71 MA
Richard Cahill '71
Salvatore Calderaro '71 '79 MA
Cheryl Errickson Castor '71
Susan Kempson Castor '71
Cheryl Loewy Chapin '71
Elizabeth Crawford Colona '71 '73 MA
Kathryn Maglio Cox '71
John Cressey '71
Angela Petillo Cuneo '71
Robert Custer '71
Patricia Earhart Danley '71
Mary Anne Budzyna Darnell '71
Vincent DeIeso '71 '78 MA
Jonnette DeMarsico '71
Donato DiGeronimo '71 '74 MA
Antoinette Favata DiPiazza '71
Gregory Doucette '71
Dagmar Ludwig Durling '71
Madeline Carey Edson '71
Caroline Maranzani Falzarano '71 '81 MA
Michael Falzone '71
Jayne Feil '71
Joan Ficke '71
Cecilia Neary Frank '71 '73 MA
Michael Galos '71
Anne Waller Glick '71
Susan Mayer Gorter '71
Richard Guidetti '71
Kathleen Mary Brady Hanf '71
Kathleen Braun Hartman '71
Michael Heaney '71
Linda Closter Horn '71
Karen Schafer Hyde '71 '73 MA
Joanne Santoro Kennedy '71
Michael Knee '71 '75 MA
Joseph Komarek '71
Theresa Farese Kraemer '71
Kevin Kuhn '71
Elayne Anthie Leighton '71
John Leighton '71
Victoria Kursinczky Lewis '71
Ruth Ann Palombi Loveless '71
Margaret Lynch '71
Elaine Holzschuh Macones '71 '78 MA
Marlene Manela-Sincaglia '71
Patricia Lynch Marlowe '71
Hilde Marschalek '71 '85 MA
Virginia Pardo Martell '71
Douglas Mascolo '71 '78 MA
Irene Sarracino Mc Call '71
Deborah Joseph McCann '71 '01 MA
Barbara Sholz McCarthy '71
George McFadden '71
Pamela Clause McGroarty '71
Barbara Michalik '71
Barbara Percel Milewski '71 '83 MA
Angela Monto '71
Margaret King Namm '71
Barbara Berlingeri Neary '71
William Oliver '71 MA '82 MA
Eric Parks '71
Leonard Parrino '71 MA
Casandra Walsh Paul '71
Karen Peluso '71
Ruth Grasso Pepe '71
Joseph Pesapane '71
Evelyn Plummer '71
Janet Shefcik Raban '71 '77 MA
Allicia Huck Rice '71
Mary Ann Richards '71 MA
Lillian Sachs Ring '71 MA
Claudia Rubio Rodriguez '71 '80 MA
Susan Mcconaghy Rolak '71
Robert Roszko '71 '76 MA
Stephen Samson '71
Kathe Taigel Schlomann '71
Katherine Giordano Serapiglia '71
Susan Smith '71
Beth Roll Smith '71 '80 MA
Shirley Gratton Smith '71
Janet Reilly Sneed '71
Linda Nagy Starzman '71
Carol Wohltman Stauss '71
Richard Stotler '71
Sandra Tumas Tumas '71
Patricia Foley Valente '71 '86 MA
Thomas Wieme '71
Julianna Gyiraszi Withey '71 MA
Edith Witte '71 '74 MA

Class Of '72

Michael Andrea '72 '75 MA
Peter Balsamo '72 '74 MA
Cynthia Lepre Barnes '72
Patricia Bataille '72
Jerome Benn '72
Cecilia Nativo Bersano '72
Kenneth Bishe '72
Karen Glynn Bishop '72 '75 MA
Carolee Palmiotto Boger '72
Beate Bolen '72
Sherri Ackerman Byrnes '72
Ronald Califre '72
Christine Fornarotto Cauda '72
Diane Binder Coffman '72
Alice Carr Conforti '72
Michele Granato Daniels '72
Susan Jakuboski Dillard '72
Wendy Dodge '72
Zindelle Dobrin Drew '72
Robert Dux '72
Linda Monaco Fegely '72
Joseph Filep '72
Jacqueline Finney '72
Catherine Koziol Fosdick '72
Bonnie Miller Giunta '72
Donna Marine Green '72
Janet Bird Hayzler '72
Patricia Brown Heese '72
Charles Holden '72
Maria Corvelli Ilaria '72 *
Alma Imbt '72 MA
Audrey MacIntyre '72 '81 MA
Marie Mainberger '72
Louis Maylander '72
Stephen McCarthy '72
Kevin McGrath '72 '81 MA
George McGuire '72 '77 MA
Leah De Angelis McKenna '72
Richard Palumbo '72
Judith Scalera Polley '72
Winifred Reinhardt '72
Alice Shamsey Romano '72 '78 MA
Linda Cauthen Rosenblatt '72 '75 MA
Thomas Rothacker '72 '78 MA
Francene Casalbore Rozman '72 '75 MA
James Rutzler '72
Douglas Salvatoriello '72
Thomas Santoro '72
Andrew Chromowsky Savicky '72
Carol Paulukiewicz Scagnelli '72
Robert Schaible '72
Marilyn Bieber Shapiro '72 '80 MA
Gregory Sharp '72
Grace Spampinato '72
Char Delhagen Stanko '72 '77 MA
C. Gale Sterling '72
Alice Szepietowski '72
William Teebo '72
Peter Terrafranca '72 '73 MA
Sharon Twiddy '72
Michael Van Zile '72
Frank Vasta '72
John Venezia '72
Vashti White '72 '75 MA
Renee Goldberg Zimrin '72

Class Of '73

Larry Adams '73
Arlene Albano '73
Diane Downer Anderson '73
Judith Aronson '73
Jane Aulenbach '73
Yvonne De Serio Beatrice '73
Padi Duran Benzing '73
Theresa Yacenda Bocchino '73 '94 Cert '95 MA
Marguerite Celli Bollella '73
Linda Bove '73
Rita Burke '73
Sandra Boyajian Burke '73 '81 MA
Ann Conrey Commisa '73
Peter Contaldi '73
Marsha Parker Cox '73
Teresa Russo Delmonico '73 '78 MA
Patricia D'Emidio '73 '79 MA
Dorothy Jeanne Herrmann Denes '73
David Domzal '73
Doris Anderson Drake '73
Elizabeth Dux '73 '82 MA
Adela Jasinski Dziekanowski '73
Peter Eftychiou '73 '77 MA
Regina Bartus Eftychiou '73 '78 MA
Dennis Farrand '73
Maryann Waldinger Folco '73
John Ford '73 '78 MA
Diane Forden '73
Joanne Martinowich Fritz '73
Cathy Anderson Fulop '73
Ronald Gara '73
John Gehrke '73
James Giger '73
Joyce Scalzitti Glatzer '73 '76 MA
Barbara Mclaren Guidetti '73
Laura Latka Hartner '73 '75 MA
Judith Hazekamp '73
Camille Petti Heaney '73
Anita Holochwost '73
Alane Goldenberg Homer '73
Madeline Drelich Irizarry '73
Thomas Jones '73
Matthew Jusinski '73
Margot Kann '73 '79 MA
Daniel Kelly '73
Lorraine Kennedy '73 '97 MA
Robert Kirchmer '73
Joan Konecny '73 '83 MA
Miriam Mimi Levin '73
Robert Lewin '73
Lynne Dombroski Lewin '73
James Lienhard '73 '90 Cert
James Lovenduski '73
Sophie Tomaszewski Lusinski '73
Kevin Lynch '73
John Mangieri '73
Sylvia Manna-Czaplicki '73
John McGinnis '73 '78 MA
Raymond Michue '73
Celeste Harrison Moran '73
Lawrence Morrow '73
Christine Herman Mossa '73
Adele Przybyciel Mulvaney '73
Paul Nadas '73
Catherine Bufardeci Pagano '73 '77 MA
Kent Papsun '73
Lorraine Pearson '73 '83 MA
Carol Belfield Peele '73
Annette Perez '73
Richard Peterson '73
Diane Pisano-Mendez '73
Deborah Newman Post '73
Warren Potter '73
Barbara Rawlins '73
Suzanne Loveridge Reynolds '73 '78 MA
Joyce Vitale Riley '73
Lynne Robinson Robinson '73
Lois Roszko '73 '78 MA
Richard Ruffalo '73 '79 MA
William Russo '73
Celia Ruszkowski-Miller '73 '81 MA
Steven Shawcross '73
Michael Skutinsky '73
Martha Small '73
Karen Small-Berkley '73 '75 MA
Robert Storm '73 '79 MA
Theresa Corsetto Tamagnini '73 '79 MA
Paula Turrin '73
Gary Tutzauer '73
Robert Unrath '73
Julia Holland-Moritz Urmston '73
Robert Vallone '73
Joyce Carfagna Van Zile '73
Robert Watson '73
Susan Mc Garry Westhelle Davies '73
Wayne Widmann '73
Ellen Williams '73
Sandra Wygledowski '73 '85 MA

Class Of '74

Linda Pace Adams '74
George Albright '74
Donald Antisell '74 *
Ralph Avallone '74
Rosemarie Piccitto Barriale '74
James Barriale '74 '77 MA *
James Barry '74
Priscilla Cintron Bashian '74
Gale Mauriello Benn '74
Gloria Biamonte '74 '82 MA
Ingrid Unczowsky Blood '74
Vicki Miller Brendler '74
Diane Calabrese Brown '74
Richard Brown '74
Carolyn Brown '74
Anna Calluori Holcombe '74
Carla Capizzi '74
Randolph Ceresnak '74
Susanne Wynne Ciancio '74 '87 MA
Gene Ciccone '74
Elva Legere Clements '74
Linda Cohn-Rosenberg '74
Deborah Gottesman Corbett '74
Joanne Ferreri Cote-Bonanno '74 '79 MA
Elissa De Almeida Del Monaco '74
Barbara Will Dellanno '74
Thomas DeLorenzo '74
Eric DiGregorio '74 '83 MA
Susan Kudla DiGregorio '74
Arthur Dinkel '74 '77 MA
Michael Dolcemascolo '74
Diane Evangel Dolcemascolo '74
Christine Nilsen Domino '74
John Drelick '74
Carol Werner Drewes '74
Joseph Emanuele '74
David Emma '74
David Ervin '74
David Ferrughelli '74
Joseph Graff '74
Judith Jubinsky Guepet '74
Elizabeth D'Aiuto Hermann '74
Gregory Jaeger '74
Diani Santucci Johnson '74
Sharon Cupples Karst '74
Steven Kasas '74
Michael Keegan '74
Denise Dargon Kennedy '74
Robert Kent '74
David Kerrigan '74
Margaret Ann Michaels Kiser '74
Gerald Kivowitz '74
John Krawczyk '74
Douglas Krill '74
Christine Kulik '74
Marcella LoCastro '74
Frank Loiacono '74
Mary Kozlowski Lowery '74
Frank Magaldino '74
Michael Maher '74
Steven Maixner '74
Michael Malgieri '74
Ester Hammer Maltz '74
Kim Marchese '74 '82 MA
Ida Astute Mascheroni '74
Charlene Kordek Mason '74 '76 MA
Eileen Wans Matarazzo '74
Robert Mayer '74 '84 MA
Lynn Mc Gill '74
Arlene Schmehl McAdams '74
Gloria Mercurio '74 '79 MA
Mary Jane Gusciora Mietlowski '74
James Migliorini '74
Andrew Miketzuk '74
Joyce Jackowski Miketzuk '74
Christine Patkovic Miladinov '74
Thomas Milner '74
Geraldine Misiewicz '74
Norine Lecyn Mohle '74 '77 MA
Mary Cherami Moore '74
Sally Myers '74 '77 MA
Nancy Sall Myers '74
Bruce Noble '74
Nancy Fochesato Noerpel '74
James Noll '74
Debra Novgrod '74
Angelina Marcantuono Nuzzo '74 '02 MA '08 MA
Pearl Scott Osborne '74 '79 MA
Rosemarie Vertullo Perretta '74
Mary Picklesimer '74
Vanessa Saunders Pickraum-Hamilton '74
Kenneth Pokrowski '74 '85 MA
John Pomponio '74
Vincent Puccio '74 '84 MA
Kathleen Ragan '74 '80 MA
Mary Caprio Riley '74
Susan Saccone Rocco '74
Alan Roman '74
Mary Celmer Roman '74
Maria Masciulli Rubin '74
Peter Russo '74
George Rutan '74
Carol Wood Sadler '74 '97 MA
Stanley Sadlon '74
Harry Schalk '74
Philip Schifano '74
Ronald Schneider '74
Ilene Sussman Schwartz '74
Cynthia Scott '74
Harry Seals '74
Kathleen Celi Sherwood '74
Mary Logothetis Sifonios '74
Ralph Spoettle '74
Patricia Weinreich Spoettle '74
Paul Stahlin '74
William Straglinos '74
Frank Tartaglia '74
Nancy Taylor '74
William Testa '74
Elizabeth Palombella Vallone '74
Candice Leanza Vasta '74 '76 MA
Howard Wade '74
Frances Wallace '74 MA
John Whelan '74
Mary Ann Yarger Wigmore '74
Grace Ilaria Wohlbold '74
Stuart Zagnit '74

Class Of '75

Antoinetta Africano '75
Robert Aguiar '75
Louise Andriolo '75
Thomas Barrett '75
Diane Bernardi-Stockinger '75
Mary Lou Gunteski Bolger '75
Katherine Borst '75
Harry Bowman '75
Robert Brau '75
Cheryl Handley Burwell '75
Michael Burzminski '75
Nancy Burzminski '75
Kathleen Vierschilling Cartright '75
John Chiego '75
Raymond Ciccarelli '75
Colette Murphy Cole '75
Patricia Jaskot D'Aloia '75
Virginia De Lalla '75
Mary Alice Thomas DeMarco '75
Robert Dennin '75 '76 MA
Joanne Guiffre DeStefano '75 '83 MA
Barbara Ryan DeVita '75
Mary Ellen Moorehead Dinsmore '75
Dorothea Duffy '75
Frank Eaton '75
Richard Ferrara '75
Jacques Feys '75
Theresa Cole Filippelli '75
Cynthia Lefton Fisher '75
Sheila Baun Fitzgerald '75
Janet De Blasi Flanner '75
Carole Ferriol Fuchs '75
Michael Gabriele '75
Marie Casciano Galorenzo '75 '98 MA '08 Cert
Angelo Genova '75
Peter George '75
David Grundy '75
Wayne Hamilton '75
Frederick Jenny '75
Kathleen Harvey Kelly '75
Adam Kochel '75
Thomas Krukiel '75
Gregory Lentini '75
Catherine Catania Leon '75
Debra Lichter '75 '95 Cert
Berta Linares-Petrillo '75
Elayne Lipkin '75 MA
Dale Johnson Lower '75
Nancy Scalera Mackow '75
Craig Mangean '75 '80 MA
Michele Cerrato Mannino '75
Robin Griffiths Marko '75
Corinne Marmo '75
Richard Martin '75
Joyce Steffenauer Matera '75
John McConnell '75 '81 MA
Marianne Sverapa McGann '75
James McKittrick '75
Lawrence Meisel '75
Edward Mettle '75
Peter Michell '75
Eileen Miele '75
Joan Miketzuk Migton '75
Geraldine Schimpf Milner '75
Linda Festa Minnella '75
Mark Montgomery '75
Bonnie Murphy '75 '83 MA
Karen Lister Murphy '75
Grace Nehrebecki '75
Mary O'Connor Nicosia '75 '97 Cert
Gail Zaccagnino O'Connor '75
Michael O'Keefe '75 '93 MA
Marlene Richter Penn '75
Debra Harris Pigusch '75
Anne Pfau Plocker '75
Barbara Weiss Porzio '75
Peter Potochney '75
Linda Primerano '75
Julia Ramos-Torres '75 '79 MA
Frank Recchione '75
John Reid '75
Frank Rice '75
Stuart Richter '75
Margaret Capuano Roberts '75
Patricia Snyder Robinson '75
Darsan Majury Russo '75
Vincent Sandy '75
Frank Sangiorgi '75
Donald Scafuri '75
Richard Schneider '75
Dion Smith '75
Jane Tuckman Smith '75
Susan Solleder '75
Nancy Suriano Suriano '75
Nora Huyck Talarico '75
Diane Melisi Tartaglia '75
Susanne Scoular Thevenet '75
Paul Wangenheim '75
James Ward '75
Arthur Wasserman '75 '77 MA
Kenneth Watson '75
Christine West '75
Anna May Wetzel '75
Michelle Colwell Wheeler '75
Barbara Szczyrek Zaborowski '75
Marsha Stein Zitelli '75
Robert Zitelli '75

Class Of '76

Jeanne Gyurik Allen '76
Alix Allen '76
Frank Alvarez '76
Wendy Magdar Baker '76
Lynn Barkel '76
Eida Berrio '76
Joseph Borak '76
Joan Borovoy '76
David Brechter '76
Paul Campo '76
Carole Carluccio '76
Annette Rossetti Cartaxo '76
Kenneth Cartaxo '76
Robert Chorney '76 '83 MA
Edward Cincinnati '76
Elizabeth Johnson Clarkson '76
Cheryl Van Sicklen Clinch '76
Mary Ann Takacs Cocuzza '76
Christopher Cohrs '76
Marilyn Conrad '76
William Coover '76
James Cousins '76
Frances Armenio Cundari '76
Mark DeBevoise '76
John Dembeck '76
Vincent DiFiore '76
Charles Dillard '76
Mary Dopart '76
Katherine McAuvic Dunlap '76
Steven Falco '76
Barbara Abbott Ferguson '76
Suzanne Freeling '76 '80 MA
Thomas Gaylord '76
Barry Giblin '76
Henry Gola '76
Lillian French Gola '76
Vicki Baldauf Goralski '76
David Grossman '76
Marylou Gubler '76 '79 MA
James Gugger '76
Barbara Brower Hagen '76
Mary Ann Hunter Hajduk Strauss '76
Elizabeth Betz Hamel '76 '90 MA
Kenneth Hamm '76
Thomas Hart '76
Lloyd Henderson '76
Daniel Infanti '76
Joette Franco Infanti '76
Margaret Huck Jenkins '76
Betsy Ann Mitchell Jenny '76
Bernadette Montferret Jusinski '76
Marilyn Kirkland '76
Donna Kurc '76
Marie Ranieri Latino '76
Cindy Barr Lau '76
Monica Reidinger Lennie '76
Alonso Leyton '76
Joseph Lorenzo '76
Michael Lucia '76
Nancy Maciag '76 '81 MA
Charles Mackay '76
Elizabeth Madara '76
John Maiello '76
Beverly Lamperillo Maiello '76
Bryan Majkrzak '76
Robert Marinaro '76
Kathy Martorelli '76
Gloria Rayan Maturo '76
Edward Mcburnie '76
Katherine McMullen '76
Kevin McVey '76
Kathryn Bouthot McVey '76
Richard Melando '76
Margaret Mcmanus Melando '76
Mayra Bravo Meola '76
Judith Bove Metcalfe '76 '79 MA
Joann Zaccaria Montroni '76
Joan Morrell '76
Nancyann Evanik Mottel '76
Nancy Myers-Alvarez '76 '02 ME
Barbara Nahas '76
Claire Newton '76
Beth Ann Noble '76 '84 MA
Joseph Ortu '76
Dean Paccioretti '76
Gaye Howell Painten '76
Paula Pavlosky '76
John Price '76
Michael Profita '76 '77 MA
Diane Veros Profita '76
Barbara Purdy '76 '82 MA
Kathleen Rafferty '76 '81 MA
Colleen Hart Rocafort '76
Barbara Rosato-Lane '76
Catherine Roszko '76
Jack Rothstein '76
John Saar '76
Margaret Salisbury '76
Patricia Sampson '76
Ingrid Mirakovits Sheremeta '76
Carol Babich Sheridan '76
Raymond Skorski '76
Alice Smith '76
Ronald Smith '76
Victoria Gauci Stockton '76
Gary Szilagyi '76
James Tackach '76
Ronald Troppoli '76
Teresa Braddick Van Duyne '76
James Van Valen '76
Janice Matlag Ward '76
Gail Folena Wasserman '76
Bruce Whipple '76
Deborah Metz Winter '76
Scott Winter '76
Stephen Wortman '76
Dennis Yanoski '76
William Yarcich '76
Christine Natoli Yatchyshyn '76

Class Of '77

Marie Aloia '77
Constance Modafferi Arcilla '77 '93 MA
Shirley Phillips Billiard '77
Margaret Bloodgood '77
Mystica Flannery Boris '77
Carol Sluisman Bradbury '77
Thomas Buchney '77
Linda Volman Campo '77
Randall Carfagno '77
Anthony Carlino '77
Janet Mitrione Carrato '77
Carol Scimeca Chasse '77
Carol Ann Mazujian Chiesa '77 '01 MA
Doreen Merkowsky Chonko '77
Dolores Cammarano Choteborsky '77
Sandra Cifrodelli '77
Dennis Coffey '77
Maria Sangiorgi Cole '77
Christopher Colford '77
Blair Conley '77
Thomas Connelly '77
Nancy D'Angelo Creviston '77
Linda Cushman '77
Loretta Muserlian Czyzewski '77
Patti Cioffi Davis '77
Janice DeAngelis Cavallini '77 '81 MA
Gregory Dell'Omo '77
Polly Evans Dell'Omo '77
Jo Ann Dow-Breslin '77
Judith Shinn Esposito '77
John Fietkiewicz '77
Lois Erdies Freund '77
Ruth Friedman '77
Louis Garbaccio '77
Patricia Zeliff Giordano '77
Lauren Wolfe Glubo '77
Jacqueline Goldin '77 '86 MA
Vincent Grauso '77
Dianne Shoemaker Gross '77
Jack Grubesich '77
Richard Hagen '77
Michele Rosenwasser Hamell '77 '07 Cert '08 MA
Cheryl Kneer Hames '77
Joanne Wallace Hammond '77
Janice Poeltler Himpele '77
William Johnson '77
Kevin Kesby '77
Martha Kirby '77
Margaret Klein '77
Nancy Koch '77
Blanca Altizio Kochel '77
Francis Kowalski '77 '79 MA
John Kudlak '77
Daryl Ebeling Lancaster '77
Dieter Lerch '77
Barbara Linde '77
Maryrose Camuso Little '77
Cheryl Senkowsky Mackay '77
Thomas Marino '77
Gail Venneri Marino '77
Janet Sarnoski Marshall '77
Stephanie Rydzaj Marulli '77 '86 MA
Richard Mason '77
Andrea Bianchi Mattingly '77
Lori Mickiewicz Mayer '77
Elizabeth Kelland McGinnis '77 '91 MA
Georgann Berger McKenna '77
Stuart Meher '77
Patricia Mesiano '77
Patricia Lynch Migliore '77
Betty Mitchem '77
Karen Marosits Moore '77
Marylynn Ceres Morris '77
Mark Motley '77
Charles Muth '77
Joan Gialanella Napolitano '77
Thomas Nestor '77
Debra Owens '77
Yolanda Hernandez Piacentino '77
Verena Possiedi '77
Carol Monner Price '77
Theresa Carluccio Richter '77
James Ritchie '77
Rosanne Rosty '77
Eugene Russell '77
Thomas Ryan '77
Alicia Santillan '77
Charles Sidwa '77
Michael Sikora '77
Victoria Smith Farhi '77
David Stern '77
Mavra Gigantes Stolarz '77 '81 MA
Stephen Sudol '77
Andrew Swider '77
Vincent Tiesi '77
Lorraine Firrincieli Traina '77 *
Anthony Traina '77
Maria Evangelho Valente '77
Maryann Mokrzycki Walsh '77
Joyce Weir '77
Joseph Welter '77
Wendy Iannotti Whipple '77
Alice Crines Wiegel '77
Denise Barker Wilkinson '77
Bernadette Anne Wiltshire '77

Class Of '78

Gregory Arakelian '78
Jeryl-Ann Asaro '78
Doreen Mack Bader '78
Patricia Drechsel Banas '78
Robert Basile '78
Paula Belmonte-McMackin '78
Robert Blackwell '78
Carol Blazejowski '78
Mary Vespignani Bond '78 '80 MA
Marlene Bradley '78
Deborah Gronlie Brailas '78
Linda Scott Brown '78
Carol Ridings Cetrulo '78
Michael Christadore '78
Ira Cohen '78
Joseph Costa '78
Timothy Costello '78
Sharon Couch DiLonardo '78
Analia Canosa Dimarco '78
Patricia DeBonte Ditzig '78 '85 MA
David Dreskin '78
Rose Ellen Dunn '78
Helen Ebert '78
Steven Esposito '78
Nancy Gillis Faulstick '78
Andrew Fede '78
Harold Ferguson '78 '79 MA
June Fernicola '78
Lina Ferrara '78 '83 MA
Diana Ferraro '78 '81 MA
Jane Korn Fietkiewicz '78
Lorayn Fischman '78
Margaret Boppert Fulton '78
Philip Giacalone '78
Jo-Ann Manera Goetting '78
Ellen Spiegel Gotthardt '78
Barbara Brown Grapin '78
Deborah Grasso '78 '98 MA
Deborah Hesse Guertin '78
Mary Lou Grady Gugger '78
Kenneth Gurriere '78
Lisa Zlotnick Handman '78
Peter Harrison '78
Joseph Ingato '78
Deborah Janowski '78
Maureen Urban Kanc '78
Kevin Kehoe '78
Katherine Gray Knittel '78
Walter Krehel '78
Sally Ann Kress '78
Karen Lindsley Lebens '78
Ann Antman Lee '78
Karen Cooper Lindholm '78
Cornelia Latincsics Maccaro '78
Richard Marulli '78
Judith Gruber Matthews '78
Carol Mcguinness Mauermeyer '78
Ruth Polasik Mazujian '78
Ludwig Mazur '78
Linda Bogdanski McCabe '78
Martha Pilchman McClellan '78
Dolly Rodriguez Mendes '78
Susan Marusich Meola '78
Inga-Britta Stenhall Mills '78 '79 MA
Giselda Ambrosino Mintz '78
Antoinette Ciaglia Morales '78
Susan Shedd Moseson '78
Karen Mosher '78
Valerie Oliva '78
Robert Oliynik '78
Lorraine Delfavero Paccioretti '78 '80 MA
Robert Pace '78
Betty Parham '78
Denise Dombroski Petrozziello '78
Anthony Pico '78
Lisa Plantamura '78
Steven Reggie '78
Jean Chambers Reilly '78
Elaina Richardi '78
Richard Santillo '78 '81 MA
Mary Ellen Keane Schmidt '78
Carol Brennick Schubert '78
Anne Marie Shapiola '78
Patricia Murphy Simons '78
Floretha Sirmons '78
Teresa Sedlack Skjold '78
Patti-Jo Reilley Smith '78
Deborah Lettieri Stanislawczyk '78
Edith Steblecki '78
Cynthia Rossi Sullivan '78
Daniel Sullivan '78
David Suter '78
Carol Matusek Testa '78
Patricia Turner-McCabe '78
Ruth Dabrowski Vella '78
Claire Waldmeyer '78
Kenneth Wallace '78
Karen Waller '78 '08 MA
Michael Witschel '78
George Yost '78

Class Of '79

Erol Abayhan '79
Aaron Altheim '79
Keith Ansbacher '79
Linda Askew '79 '84 MA
Janet DeCoursey Autorino '79 '86 MA
Howard Barbakoff '79
Michael Barker '79
John Beaumier '79
Helane Becker '79
Michele Morea Bradford '79
Anna Maria Ricca Brown '79
Ruth Buchoff '69 MA '79
Lisa Buono '79
Salvatore Carlino '79
Gloria Conforti Carvagno '79 '81 MA
Beverly Ruszel Cena '79 '84 MA
Doris Chiocca '79
Nancy Clark '79
Gregory Collins '79
Richard Conner '79
Marilyn Mclachlan Daub '79
Daniel Davis '79
Thomas Demuro '79
Nancy Catanzaro Depau '79
James Desopo '79
Teresita Perez Diaz '79
Barbara Dioguardi '79
Regina Manzi Egea '79
Patricia Connor Eickelberg '79
Genevieve Pignatello Ferrara '79
Laurie Miller Foster '79
Stephen Fricke '79
Brian Frisch '79
Alice Gabel '79
Lawrence Garguilo '79
Stuart Goldberg '79
Juana Gonzalez '79
Wendel Green '79
John Guszak '79
Felice Kaminsky Hacker-Mirsky '79
Ronni Meritt Haston '79
Regina Graziano Haupin '79
Sylvia Endick Hellman '79
Scott Hess '79
Deborah Conklin Hoag '79
Judith Wendell Hoffer '79
Karen Szluka Hrina '79
Leon Kafafian '79
Donald Kapral '79Patricia Ley Kennelly '79
Ellen Pappas Kohanik '79
William Kohanik '79
Ellen Korn '79
Anne Kowalski '79
Joan Kramer '79
Tracy Linhares Kunkel '79
John Laskey '79
Raymond Lasko '79
Jill Dykstra Laux '79
James Laux '79
Peter Lee '79
Nellie Lee '79
Mark Leo '79
Jeffrey Lichter '79
Ann Marie LiLoia '79
Frederick Luepke '79 *
David Maciolek '79
William Maguire '79
Maria Della Fera Maguire '79
Dorothy Wieczorek Maino '79
Margaret Eggers Maneri '79
Joseph Manning '79
Walter Marin '79
Pamela D'Urso Marsiano '79
Vicki Scholl Mazur '79
Helen Craven McKenzie '79
Debra Nuzzi McLeester '79
Maureen McNeill-Scandiffio '79
Marlene Shubert Memmer '79
Carol Miller '79
Carol Moskwa '79
Gregory Mullen '79
John Muscianisi '79
Robert Nathans '79
Julie Paliotta Nealon '79 '88 MA
Diane Calamusa Nicole '79
Diana Gentile Occhiuzzi '79 '83 MA
Vivian Olshen '79 MA
Marion Clarke O'Neill '79
Robert O'Neill '79
Donna Palumbo '79
Catherine Garruto Pariser '79
Christopher Paterek '79
Anthony Pico '79
JoAnn Riccardi '79
Amador Rodriguez '79
Joseph Rodriguez '79
Mona Mantroz Rodriguez '79 '92 MA
Edward Rogers '79
Beverly Manganello Rothman '79
George Roukas '79
Jean Shouldis Ryan '79
Haleh Samii Sabet '79
Philip Salerno '79
Susan Samuelian '79
Raymond Santo Pietro '79
Eileen Ross Scalia '79 '06 MA '06 Cert '09 MA
Edwin Scherer '79
William Schilling '79
Edward Scudder '79
Joan Platt Sheridan '79
Linda Siluk '79
Eduardo Silva '79
Zenobia Smith '79 '82 MA
David Smith '79
Paul Sokol '79
Donna Yurow Sonageri '79
Joseph Sparta '79
Laura Lamarca Spaulding '79
Michael Sullivan '79
John Taylor '79
Megan Thomas Lydiard '79
Robert Thompson '79 '98 Cert
Joanne Todaro '79
Joanne Bertan Torres '79
Marc Urowsky '79
Gregory Van Liew '79
June Van Zandt '79 '83 MA
Richard Wefer '79
Marilyn Weisman '79
David Wertheim '79
Lenore Tamowski White '79
Gerard Wichrowski '79
Michael Zakutansky '79

Class Of '80

Michele Gierla Ansbacher '80
Sheila Murphy Arakelian '80
William Arnold '80
Edwin Arocho '80
Myron Ascher '80
Michelle Mesiano Aughey '80
James Aversa '80
Lynn Layton Bastek '80
Joan Bonhoff '80
John Boylan '80
Nancy Hewitt Brady '80
Karen Grabowski Bulthaupt '80
Frank Calabrese '80
Rose Caparulo Cali '80
Margaret Candio '80
Linda Chappa '80
Estelle Tamburello Cibiniak '80
John Clark '80
Antoinette Clay '80
Bonnie Congiu '80
Joanne Connelly '80
Patricia Hayes Councill '80
Catharine Benson Cresson '80
Jane Kavenagh Darling '80
Juan De La Cruz '80
Debra Debotton '80
Wayne DeFeo '80 '82 MA
Jana Polsky Deneroff '80
Douglas Dimattia '80
Denise Holst Docherty '80
Elizabeth Leszczak Entwistle '80
Toni Ciani Feeney '80
Salvatore Ferraro '80
Lenore Beerman Friedman '80
Tracy Fritz '80 '84 MA
Diane Ryales Gipson '80
Iris Scheinhartz Green '80
John Guarino '80
Carol Hahn '80
William Hrotko '80
John Hutcheson '80
Jean Bonadies Jurik '80
Esther Krom '80
Carol Lombardi '80 '88 MA
Patricia Jaheriss Mahoney '80
Andrea Leavy Mansfield '80
Louisa Marcucci '80
Richard Maurer '80
David McDonough '80
Jon McGriff '80
Robert McIsaac '80
Christine McMaster '80
Karen Meislik '80
Theresa Petti Metta '80
Marylou Michniewicz '80 '87 MA '94 MA
Richard Mohr '80
Anthony Morella '80
Elizabeth Morgenthien '80
Roxana Myskiw '80 '02 MA
Judith Zehnder Nelson '80
Karen Zampacorta O'Neill '80
Eleanor Bundy O'Reilly '80
Gary Paccagnini '80
Gina Paladino Parisi '80
Nicholas Picioccio '80
Ronald Pietranowicz '80
Sheryl Posternak-Wade '80
Carol Purcell '80
Ellen Fennecken Reagin '80
Nancy Reamy '80
Cathy Zaleski Revicki '80
Norman Richardson '80
Sharon Ring '80 '97 Cert
Mark Romito '80
Jewel Schmidt '80
Lorraine Shelton '80
Michael Simendinger '80
Michael Spadola '80
Roger Stehlin '80
Gregory Stepien '80
Georgann Warchol Tallia '80
Nader Tavakoli '80
Isabel Garcia Thompson '80
Glenn Tynan '80
Ronald Van Buren '80
William Van De Water '80
David Weiss '80
Barbara Ann Zak '80
Harry Zohn '80

Class Of '81

Nicole Acher '81
Timothy Alessi '81
William Allison '81
Francis Barbone '81 '83 MA
Lenore Miraglia Baricko '81
Barbara Battista '81
Patricia Amendola Benney '81
Karen Bergmann '81
John Binko '81
Kenneth Brown '81
Fred Brusco '81
Mary Ann Bellina Buccino '81
Robert Buccino '81
Robert Campo '81
Raymond Caprio '81
Nancy Chambers Castro '81
William Chilcott '81
Patrice Daly Cohen '81
Susan Roy Confrancisco '81 '04 Cert '11 Cert
Francine Dahlhaus '81
Edward Davis '81 '90 MA
Collette Venturella DeChard '81
William DenBleyker '81
Isabel Goncalves DeSousa '81
Thomas Devine '81
Patricia Donoghue '81
Glenn Dyke '81
John Edgar '81
Paul Endler '81
Allan Fegely '81
Edith Feisner-Anfeis '81
Lu Ann Villano Fine '81
Ann Billiris Fisher '81
Lisa Modell Fisher '81
Carol Fitzmaurice '81
Joanna Papaioannou Foote '81
Ruth French Frankel '81
Eileen Dock '81
Margaret Nevins Gagliardo '81
Anthony Gannelli '81
Ronald Gerckens '81
Karen Giacobbe '81
Marjorie Gibson '81
John Gilbert '81
Carolyn Gravatt Gilinsky '81
Peter Glusiec '81
Sabina Coyle Golder '81
Carol Gonzalez '81
Lois La Scala '81
Joseph Grundy '81
Arthur Hamm '81
James Hespe '81
Elsa Hofmann '81
Carol Nelson Holmelund '81
Jill Jacobi '81
Donna Scarpone Jaske '81
Patrice Jennette '81
Dennis Johnston '81
Ellen Kazalski Kapral '81
Kenneth Kinney '81
Lynne Dumont Lasko '81
Robert Lenoy '81
Shamir Levine '81
Stephen Luongo '81
Paul Maccaro '81 '87 MA
Diane Makoujy '81
Lori Scutti Malvey '81
Richard Mancinelli '81
Gerard Manfredonia '81
Anthony Manino '81
Tarsia Matrakas Manso '81
Sandra Devivo McCleaster '81
Peter McGuigan '81
Laura Punderson McGuigan '81
James McHugh '81
Mariechen Elia McNish '81
Ronald Naples '81
Beth McNeilly Naples '81
Teresa Ciezobka Olson '81
John Powell '81 '93 MA
John Quimby '81
Colleen Quinn '81
Kathy Chiaramonte Quinn '81
Joseph Radino '81
Stephen Reitberger '81
Denise Lanza Rizzie '81
Paul Roder '81
Maureen Murphy Roder '81
Kevin Rogers '81
Maria Coman Rogers '81
Laurie Ann Sarro Ross '81
Michael Rozek '81
Mary Mesce Rubino '81 '87 MA
Michele Sami '81
Jo-Ann Valentine Sassone '81
Kathleen O'Brien Sheber '81 '83 MA
Jacqueline Solowey Shoshan '81
Elizabeth Simendinger '81
Diane Mccarty Sommer '81
Mark Spiro '81
Patricia Sullivan '81 '84 MA
John Szupiany '81
Steven Tannenbaum '81
Michael Tomcho '81 '87 MA
Kenneth VanDongen '81
Arthur Van Houten '81
Denise Lynch Van Houten '81
Margaret Volpe '81
Phyllis Abbatiello Walsh '81

Class Of '82

Catherine Hausleben Aikey '82
Eda Alessio '82
Paul Allison '82
Ronald Andersen '82
Debra Matthews Apel '82
Gary Apito '82
Donna Carluccio '82
Judith Finch Childress '82
Lucy Collini '82
Janet Cooke '82 MA
Nancy Scholle Coppola '82 '98 MA
Kathleen Gelon Coyle '82
Alexander Dakak '82
Dawn Miller D'Angelo '82
Halena Dluga Dischino '82
Roy Dwyer '82
Guillermo Estevez '82
Edwin Feliciano '82
Lynne Jago Finan '82 '84 MA
Diane Flynn '82
Susan Treible Gentry '82
Cloe Lupo Gerri '82
Susan Glickman-Wasilak '82
Mary Ann Kitchell Golomb '82
Annmarie Dichiara Guenther '82 '06 MA
Jill Casteline Hagen '82
Kathleen Canova Heale '82
Fred Hill '82
Cynthia Foley Hoffmann '82
Diane Kerestes Hollasch '82
Kenneth Hollasch '82
Jeanine Hundt '82 '86 MA
Brian Ippolito '82
Wayne Jamison '82
Wendy Wetzel Jamison '82
Carolee Kaba '82
Nancy Nickel Kimball '82
Eva Konstantinidis '82
Theodore Kristek '82
Robert Lager '82
Rosa Vilardell Latimer '82
Stewart Linder '82
Laurie Wilson Lonnay '82
Deborah Lozito '82
James Lukas '82
Jane Defrancesco Lundy '82
Patrick Lundy '82
Pasqualina Petrocelli Luppino '82
Phyllis Strauss Mandelbaum '82
Cynthia Bacon Martin '82
Kathy O'Connell Martin '82
Gordon Marzzacco '82
Kevin McCormick '82
Tracy McVeigh '82
Dorothy Guzio Mozulay '82
Gerald Nealon '82
Mary Beth Nittolo '82
Gerard Papetti '82
Nicholas Parisi '82
Kathleen Rung Perna '82
James Pike '82
Gregory Porcino '82
Joseph Quinlan '82
Robert Rizzie '82
Carol Covart Rizzolo '82
Pasquale Romano '82
Helen Xanthos Romanowski '82
Antonio Romero '82
Carol Rosen '82
Kim Knichel Schwint '82
Anthony Scriffignano '82 '85 MA
Donald Seise '82
Christopher Sekel '82
Roseann Shaiman '82
Eileen Arnold Shanagher '82
David Sheridan '82 '91 MA
Carolyn Bernero Sunday '82
Linda Terjesen '82
Karen Kelly Travellin '82
James Valvano '82
Linda Lamonica Van Valkenburg '82
Scott Vanderbeck '82
Karen Vivino '82 '05 MA
Elizabeth Waller Wagner '82
Richard Walsh '82
Nancy Walters '82
Theresa Waxmonsky '82 '90 MA
Stephen Weidmann '82
Margaret Riley Werner '82
Dwayne Wilberton '82
Milissa Wilk Larstanna '82
Lisa Carrier Willows '82
Robert Worthy '82
Patricia Grady Yula '82
Julie Buras Zigo '82

Class Of '83

Patricia Barbieri '83
Bernadette Bielitz '83
Judith Orlando Blair '83 '93 MA
Winifred Crawford Blue '83
Lorena Sloan Bogert '83
Amy Grundy Browne '83
Mayra Sanchez Burnett '83
Gloria Caldwell-Ott '83
Jeffrey Campo '83
Steven Caniano '83
Lucia Capozzoli '83
Susan Ann Signorello Carlstrom '83 '86 MA
Lucille Tozzi Catanzaro '83
Lilly Chowdhury-Caban '83
Jacqueline Jordan Cole '83 '88 MA
Lorraine Taylor Consorte '83
Richard Crist '83
Peter D'Angelo '83
Alan Davies '83
Robert Del Russo '83
William Delaney '83
Grace Kee Donnelly '83 '95 Cert
Douglas Doremus '83
Olga Stratos Drimones '83
Shirley Cooper Edmonds '83
Anthony Fabbo '83
Diane Grube Falvey '83
Charles Faragasso '83
Mark Feldman '83
Elizabeth Fortunato '83
Elizabeth Wrotniewski Hayden '83
E. Fred Heaton '83
Margaret Kulak Hermitt '83
Diane Hofmeister-Campo '83
Janine Iannarelli '83
Diane Roberts Jankowski '83
Jeffrey Johnson '83
Catherine Kiernan '83
Michael King '83
Jacklyn Kling '83
Christine Kozar '83
David Kulesz '83
Linda Barr Laegen '83
Susan Lamoreaux-Ballanco '83
Debra Boyle Lane '83
Claudia Fahey LaTorre '83
Chrysa Radice Lawson '83
Judith Echeveria Linder '83
John Litowinsky '83
Stella Corodemus Lukas '83
Mary Lou Dannenberg Lynch '83 *
Walter Maier '83
Steven Manis '83
Anthony Manuelli '83
Christopher Martin '83
Linda Ruff Marvin '83
Patricia Buday Matta '83
William McCarthy '83
Carol Miscia '83 '92 MA
Thomas Morgan '83
Natalie Sokoloff Neuert '83
Eric Neumann '83
Patrice Genco Nichas '83
Camille Bucciarelli Nochta '83
Beverly Tiedeman Noon '83
Heather Nunes '83
Michael O'Connor '83
Kevin Oxley '83
Rose Giannetti Oxley '83
Joseph Palmeri '83
Michael Palumbo '83
John Parks '83
Marianne Veverka Pereny '83
Diana Carter Pike '83
Denise Pinney '83
Lauren Pletzner '83 '95 MA '09 Cert
Sadie McConway Quinlan '83
Samuel Reagin '83
Ivan Rella '83
Frank Rosa '83
Jacqueline Mcguirk '83
Debra Paternoster Ryan '83
Paul Selikson '83
Barbara Shissias '83
Peter Sofio '83
Jerry Stampiglia '83
Paul Steiner '83
Douglas Stine '83
Joann Di Geronimo Theobald '83
Daniel Torrisi '83
Linda Townshend '83
Maria Triscari '83
Lisa Marie Graziano Vallo '83
Janine Weinreb '83
Sharon Kearns Wejsa '83
Teresa Matarazzo Wellmann '83
Rebecca Wilson-Legendre '83
Yvonne Wood '83

Class Of '84

Robert Angstadt '84
Katie Derose Angstadt '84
Phyllis Aquino '84
Antranig Basmadjian '84
Barbara Bazarnicki '84
Joan Beck '84
Mary Jo Tort Bergeron '84
Robert Bonavito '84
Lynn Decristoforo Campo '84
Concetta Amato Carden '84
Calvin Carlstrom '84
Maureen Garde Carson '84
Patricia Christie '84
Deborah Schenkerberg Christmann '84
Lucille Cicitta '84 '87 MA
Brian Cloney '84
Colin Cullen '84
Susan Cullen '84
Margaret Nowak Danner '84
Angela Castrucci DeLotto '84
Janice Baumgartner Demeski '84
Lois Guidi DeTroia '84
Michael DeTroia '84
Timothy Dickson '84
Lillian Kosciuk Doremus '84
Andrew Freeman '84
Lydia Bruno Furnari '84 '95 MA
Caroline Cristy Gaffigan '84
Rudolph Giglio '84
Kevin Glenn '84
Raymond Glick '84
Judith Brill Goldberg '84
Ann Ward Goss '84
Edward Grabowiecki '84
Francis Gumerlock '84
Steven Harelick '84
Debra Schiazzano Heaslip '84
Tod Heckerman '84
Lorraine Carroll Hennessey '84
Thomas Hurey '84
Gerard Jackson '84
Carolyn Solomine Jimcosky '84
Thomas Kaminski '84
Glenn Kaufhold '84
Pamela Sargent Kelly '84
Dennis King '84
Francine La Marr '84
Jill Scheper Lambert '84
Robert Lavery '84 '95 MA
Thomas Lavosky '84
Alice Walker Leath '84
Barbara Foose Lenhardt '84
George Lista '84
Heidi Roy Locatell '84
Paula Lucca '84
Mary Marinaro '84
Madeline McClure '84
Carole McGreevy '84
Joan McTighe '84
Mary Alice Meggiolaro '84
Jennifer Moss '84
Peggy Moultrie '84
Rosa Diaz Mulryan '84
Marie Fadul Murphy '84
Jane Murray '84
Francis Nelson '84
Laura Shabatun Nielsen '84
James O'Connor '84
Loriann Zieglmeier Orlando '84
Bernadette Napier Orso '84 '89 MA
Richard Orso '84
Carol Bulmer Palmer '84
Joyce Devigno Pellegrino '84 '94 MA
Mark Phelan '84 '05 MA
Claire De Prisco Pidi '84 '91 MA
Alan Prieto '84
Virginia Provost '84
Kevin Pyhel '84
Karen Gross Pyhel '84
Ilene Rothman Revitch '84
Roger Rischway '84
Luis Rodriguez '84
Sharon Bonner Rondinella '84
Diane Haller Rossi '84
Jess Rothenberg '84
Denise Rover '84
Kim Betza Ruff '84
Kevin Ruffley '84
Maryjo Trusso Sabbers '84
Maryann Plodwick Schenk '84
Rosanne Passafaro Scriffignano '84
Jill Mandell Shortman '84
Maria Megaro Silverstein '84
Sylvia Teitelbaum Slatin '84
Cheryl Buchanan Sojkowski '84
Jennifer Pasculli Stanislawczyk '84
James Stille '84
Gina Robertiello Stille '84
Craig Stugart '84
Paul Tortorella '84
Louis Trebino '84
Carolyn Troast '84
Frances Cindy Peluso Valvano '84
Paul Ward '84
Leonard Weil '84
Yolanda Weinfeld '84

Class Of '85

Carol Gerstenberg Anderson '85
Debra Zoppi Anderson '85
Christopher Anderson '85
Rosa Rios Arrojado '85
Elizabeth Bailey '85
Elizabeth Baltrukovicz '85 '92 MA
Kathryn Mulharin Beaumier '85
Anna Mae Beckmann '85 '08 MA
Susan Rogers Berkenbush '85
Mary Berlingeri '85
Terry Smith Blau '85
Suzanne Boudjouk Bloom '85
Judith Burten-Soll '85
Patricia Byrne-Valentovic '85
Susan Uhlik Carrano '85
Michael Cecere '85
Gloria Clark '85
Cheryl Steinbeck Clougher '85
Frances Slick Coyne '85
John Crowell '85
Kim Curtis-Garcia '85
Louis D'Agosto '85
Jeffrey Dannhardt '85
Suzanne Barrosa DeGregorio '85
Gail Della Valle '85
Deborah Woods Diaz-Williams '85 '96 Cert
Maria John Douros '85 MA
Patrick Doyle '85
Edward Ensslin '85
James Fritz '85
Gina Garcia '85
Josephine Grueter '85
Kenneth Hardaker '85
Judith Jackson '85
Susan Janssens '85
Andrea Donohue Kelly '85
Barbara Laura '85 '04 MA
Michael Marini '85
Karen Hoffman McNamara '85
John Messina '85
Lidia Wilimberg Minnella '85
Stephen Mueller '85
Jelsa Belotta Nichols '85
Ethel Noble '85
Thelma Cerone O'Brien '85
Robin Blackwell Osman '85
Carlos Osorio '85
Gwendolyn Paternostro '85
Anna Picca Picca '85
Jane Rosado Raboy '85
Howard Revitch '85
Bryan Rose '85
Mark Rossi '85
Mary Bauer Saffioti '85
Debra Barnett Sagurton '85
Robert Salviano '85 '95 MA
R. Paul Segreto '85
John Seymour '85
Robert Sigler '85
Carol Silano Morris '85
David Stanislawczyk '85
Robert Thomas '85
David Thompson '85
Dianne Traflet '85
Jacqueline Ward '85
Patricia Williams '85
Leslie Roma Young '85 '05 Cert '07 MA
Taryn Seminara Zelesny '85

Class Of '86

Susan Baniel '86
Ethel Belcher '86
James Benson '86
Rana Peretti Bernhard '86
Jean Lynam Boyle '86
Susan Jelly Bradley '86
Joan Bischof Haenny '86
Theresa Brown '86
Renzo Carcich '86
Donna Rappoccio Cicchetto '86
Helen Chambers Colligan '86 '86 MA
Antonio Competiello '86
James Cox '86
Kelley Cunningham '86
Jeanne Bauer Dailey '86
Angela DiDolce '86
Lisa Caldwell Diezel '86
Dolores Eckert-Cook '86 '93 MA
Kathleen Ehrhardt '86 '91 MA
Rhonda Ehrlich '86
Susanne Fitzsimmons Elliott '86
Debra Emery '86
John Foley '86
Eileen Jerbasi Gelston '86
June Katz Guzman '86 '94 MA
Laura Ranthow Heckerman '86
Carolyn Heiser '86
Stanley Herriott '86
Diane Iler Iler-Smith '86
Jenny Gregory Internoscia '86
Douglas Jennings '86
Stacia Jordan-Brown '86
Catherine Kane-Martinelli '86
Gloria Koenig '86 '95 MA
David Krafft '86
Joann Chidiac LeGrand '86
Karen Lordi-Getz '86
Linda Mainenti-Walsh '86
Janemarie Maselli '86
Barbara Kooistra Maylath '86
Nancy Confone McGovern '86
Alexander McNab '86
Joan Miller '86
Holly Hague Miller '86
Daniel Moore '86
Anne Mcgovern Moore '86
David Mudrick '86
Tracy Cook Parsons '86
Michele Cina Poalillo '86
Edward Poveromo '86
Sally Godun Poveromo '86
Stephanie Sansone Robshaw '86
Cheryl Germane Rotolo '86
Rachel Hammond Schwab '86
Diane Hartley Semeraro '86
Charles Sgro '86
Michael Shevlin '86
Mary Cameron Silvestri '86
Trevor Simmonds '86
Patrick Smith '86
Arlene Snyder '86
Jack Solomon '86
Nancy Stupay '86
Frances Blundo Tallant '86
Anna Tews '86
Vincent Tredici '86
Dorothy Vasel '86
Dan Verrico '86 '97 MA
Marco Vollero '86
Karen Wolven Wahl '86
Barbara Westerberg '86
Stephanie Wood '86 '95 MA
Adrienne Zangari-Feraco '86 '93 MA '10 Cert.
Robert Ziegler '86

Class Of '87

Gayle Adler '87 '94 MA
Sonia Huerta-Caro Aljallad '87
Carole Craig Andreou '87
Daniel Arkush '87
Thomas Bartholomew '87
Karen Bramble Bayless '87
Karoline Kehlenbach Boruop '87
Lisa Butera '87
Deborah Bradley Caffrey '87
Deborah Orr Chiocca '87
Richard Ciamillo '87
Patricia Scannell Cooper '87
Karen Sperling DelleCava '87
Donna Saliski Dembeck '87
Maureen Glynn Donoghue '87
Stella Downey '87
Diana Doyle '87
Gabriel D'Ulisse '87
Eugene Ferraro '87
Alan Getz '87
Frantz Ghassan '87
Valeska Lau Gill '87
Lisa Krispin Greeley '87
Michael Ince '87 '10 MA
Debra Jackson-McRae '87
Robert Kaltz '87 '96
Debra Farone Kean '87
Daniel Larkin '87
Richard Leichter '87
Catherine Mangano '87
Jane Clulow McConnell '87
Rosemary Esteves McManus '87
Carolyn Rich Merrill '87
Lisa Errico Miller '87 '01 MA
Suzanne Miller '87
James Morrison '87
Ilene Lieberman Nolte '87 '93 MA
Annmarie Binetti Occhiogrosso '87
Victoria Schmeling Pearlman '87
Otto Pfefferkorn '87
Paul Radziszewski '87
Berta Perez Roldan '87 '06 MA
Maxine Shepard '87
Bonnie Jacobus Smith '87
Patricia Sprano '87
Betty Stevenson '87
Shelley Winkelman Szoka '87
Louis Szucs '87
Betsy-Ann Blum Toffler '87 '01 MA
Lauren Wittnebert Tracy '87
Audrey Perez Zatarain '87
Raymond Zorrilla '87

Class Of '88

Zaha Aljallad '88
Maryann Politano Angelella '88
Ernest Bernhard '88
Kenneth Bogert '88
Cheryl Grinnell Bonsall '88
Joann Wiley Borden '88
Peter Cagno '88
Lorraine Carr '88
Linda Pegosh Clancey '88
Marsha Colatosti '88
Rocco Cundari '88
Felix Dailey Sterling '88
Heidi Daniels '88
Donna Cassera DiFerdinando '88
Sandra Cannella Dimattia '88
Ann Turcic Dunsheath '88
Patricia Florio '88
Raymond Grill '88
Brian Jacobs '88
Claudia Jardim '88
Joseph Kwederis '88
Pamela Moorachanian Leonard '88
Francis Maggio '88
Anna Marie Vinci Marzocca '88
Melissa Matturro '88
Mary Jo McGuire '88
Maryruth Galante Mercurio '88
Roy Morchian '88
Sally Wheeler Morris '88
Jeffrey Mucha '88
Donna Castellano Nufrio '88
Leslie Litke O'Leary '88
George Olsen '88
Sheryl Belli Olson '88
Kathleen Pansini '88
Heidi Weiss Pfefferkorn '88
Donald Phelps '88
Patricia Diflauro Piroh '88 '92 MA
Richard Planthaber '88
Joseph Rizzi '88
Deborah Roney '88
Cecily Darden Rueger '88
Lynn Ruezinsky '88
Teresa Ruiz-Solomon '88
Anthony Saffioti '88
Karen Sharp-Riley '88
Lynda Hill Sica '88
Linda Kemptner Thornton '88
Evelyn Smith Tyson '88
Paula Nazaruk Vaccarella '88
Victor Vega '88
Valerie Maitner Vladyka '88
Helaine Katz Wohl '88
Andrea Alzapiedi Wong '88
Joanne Cummings-Bowen Zerby '88

Class Of '89

Kathleen Sisk Addessa '89
Dawn Anthony '89
Evan Ardelle '89 '97 MS
Diane Phillips Augelletta '89 '91 MA
Robin Miller Bartholomew '89
Carol Rubertone Beninca '89
Henry Butryn '89
Joseph Canzonieri '89
Ann Marie Rosica Clifford '89
Kim Muller Davies '89
Patricia Berenyi Donohue '89
George Duff '89
Gabriel Esposito '89
Paula Verheeck Farrenkopf '89 '94 MS
Emmanuel Fernandes '89
Minto Gill '89
James Giordano '89
Carolyn Gould '89
Elaine Hoff '89
Anthony Iannacone '89
Caryn Hefter Jacquish '89
Linda Jones '89
Angela Klaus '89
Joanmary Staudt Lavitz '89
Judith Lebzelter '89
Maria Tanzi Lupo '89
Darrell Lynch '89
Lisa Mahon '89
Angela King Matos '89
Maria Cecere Mudrick '89
Sandra Staum Newman '89
Stephen Novak '89 '94 MBA
Jeanette Oliver '89
Andrea Pampaloni '89
Donna Pavlica '89
Andrew Pecoraro '89
Vitina Matarazzo Racamato '89
Bartholomew Rizzolo '89
Elizabeth Ryan '89
Kimberly Trimmer Sgro '89
Lisa Cardone Stokes '89
Richard Taylor '89
Stuart Turnbull '89

Class Of '90

Edward Baumbach '90
Cynthia Bennett '90
Elizabeth Schwartz Bernal '90
Eugene Bloch '90
Marie Buchwald '90
John Buechel '90
Francoise Burn '90
Joseph Cheevers '90
Kim Worrell Conti '90
Andrea Luppino Cooke '90
Joseph Dobosiewicz '90
Kevin Doyle '90 '03 MA
Dominick Ferrara '90
Robert Gilbert '90
Jeanne Glinkin '90
Patricia Hammel '90
Maria Jacks '90
Rosemary Kirk '90
Noreen Cassidy Lazariuk '90 '08 MA
John Leverett '90
Susan MacAulay '90
David McCrink '90
Geraldine Dakak Minichetti '90
Mark Mitrenga '90
Ellen Moretti '90
Joseph Panzarella '90
Shital Patel '90
Carlos Recalde '90 '94 MA
Ellen Wagner Rice '90
Tamarra Causley Robinson '90
Lisa Coringrato Rohwohlt '90
Luanne Shafer '90
Karen Shuback-Coen '90
Keith Sipnick '90
Mary Emery Spiteri '90
Rosanne Picone Turkington '90
Steven Venturi '90
James West '90
Lori Cronin West '90
Eileen Ziegler '90

Class Of '91

Dalva Almeida '91
Michael Attardi '91
Marcia Wright Brands '91 '03 MA
Donna Studeny Buechel '91
Judi Canderozzi-DeNigris '91
Mary Carpenter '91
Suzanne Alfano Corcoran '91
Stella Cosmas '91 MA
Deborah Rudolph DeAngelis '91
Michael DeAngelis '91
Marilyn Dennis '91
Michel Djordjevic '91
Michelle Minutola Finegan '91
Robert Franciscus '91
Phaedra Boer Garibaldi '91
Diana Levy Garland '91 '96 Cert
Denise Benyon Couch-Gawley '91
Sean Gearty '91
Martha Hidalgo '91
Joseph Jannicelli '91
Gregg Katzer '91
Mary Kelly '91
Matthew Love '91
Wendi Mazzucco '91
Timothy McCabe '91
Jennifer Brock McDonald '91
Jane Morgan '91
Edward Niznik '91
Christopher Olson '91
Hernan Perez '91
Charles Pizzuta '91
Elizabeth Moran Sher '91
Lesa Monaghan Sipnick '91
Thomas Stadulis '91
Donna Lane Thomas '91
Juliette Cerna Twist '91 '93 MA
Michele Weitz '91
Althea White '91
Theresa Luizzo Zackman '91

Class Of '92

Jody Bardin '92
Grace Cavaluzzi Felice '92
Gerard Freda '92
Andrea Lanzalone George '92
Jeffrey Guenzel '92 '97 MA
Diane Hipkins '92
Mark Kalet '92
Holly Hunter Knapp '92
Kristine Rogers Kovaleski '92
Linda Borgerding Kozero '92
Jonathan Krantz '92
Jeannie Lamboy-Puzino '92
Vincent McGowan '92 '96 MA
Janet Murphy '92 '00 MBA
Robert Nagle '92
Carmela Novi '92
Tracey Pino-Murphy '92
Michelle Radzavici Radz '92
Margaret Burke Rogers '92
John Rubinetti '92
John Scheuer '92
Monica Schleyer '92
Amy Aquaro Shina '92
Christine Stone '92
Kim Kavanagh Stout '92
Veronica Suscreba '92
Janet Sweetman-Kiefte '92
Lois Pollner Turiansky '92
Ann Valente '92
Ingrid Ottoson Williams '92 '96 MA
Judith Yannarelli '92
Alan Zwickel '92

Class Of '93

Ellie Dehbozorgi Abdi '93 '01 Cert. '05 ME
Michele Abita '93
Roberto Alvarez '93
James Aquavia '93
Lisa Arlotta Aubrey '93
Patrick Bamburak '93
John Bernal '93
Patti Chiariello Bickel '93
Robert Caruso '93
Anthony Cultrara '93
Alane D'elia-Ohagan '93
Penni Barr Farrell '93
Daniel Gerard '93
Stacey Bellon Giovanniello '93
Helen Gordon '93
Eileen Hoffman '93 '97 MA
Patricia Jasinkiewicz '73 MA '93
Deborah Johnson '93
Cheryl Greiner Le Manquais '93
Stacey Pharo Lucariello '93
Amy Macchietto '93
Susan Mccabe Magnotta '93
Frank Marascio '93 '99 MS
Joanne Fernicola Marino '93
Robyn Milton-Ruiz '93
Marisol Ramirez Morales '93
Rosalind Goode Neal '93
David Oates '93
Christine Kuchar Padilla '93 '99 MBA
John Page '93
Jody Pirrello '93
Wendy Hockin Prior '93
S. Paul Prior '93
James Riccio '93
Alfred Santoro '93
John Spychala '93
Mary Thoden '93
Cori Yozzo Verdino '93
Thomas Zacharias '93

Class Of '94

Jennifer Celia Angerson '94 '10 MA
Karen Bloch '94
Diane Dandorf Boesenberg '94 '96 MS
Eric Buchman '94
Sandy Bautista Calero '94
Arthur Cicconi '94
Timothy Cook '94
Jo Ann D'Alessio '94
Franca Dattilo '94
Joseph Denuto '94
Jason Field '94
Lucy Gambino '94
Lisa Kasper '94
Maureen Kaupas '94
Lisa Latorre-Rodriguez '94
Susan Kollbocker Lovaas '94
Kimberly Russell McGowan '94
Evelyn Hayes McGrath '94
Maureen Mulryan '94
James Pizzelanti '94
Nelson Rodriguez '94
Jennifer Applegate Schwester '94
Daniel Schwester '94
Mary Quinn Thieleke '94
Karen Yaeger '94 '98 MA

Class Of '95

Carolyn Black '95
Caroline Hammoud Boni '95
Julianne McCall Bramley '95
Deborah Goodwin Cangelosi '95
Jason Carriere '95
Migdalia Cruz '95
Joan Brueckmann Darnsteadt '95
Diane DeOliveira '95
Torri Dixon '95
John Fiore '95
Steven Frantz '95
Karen Markovich Gallione '95
Sheryl Sarno Granet '95
Theresa Grillo '95
Jean Hartman '95
Joseph Havasy '95
Allison Hrbek '95 '04 Cert '05 MA
Christine Jenkins '95
Susan Kolesar '95
Fatima Mir '95
Anna-Marie Bzdek O'Rourke '95
Abdullah Payton '95
Frances Powers '95
Rebecca Redington '95
Ruth Ruben '95
Nancy Salgado '95
Carol Pezzino Sause '95
Chandra Sen '95
Madeleine Solomon '95
Nicole Sandomeno Tierney '95

Class Of '96

Barbara Pjura Barrese '96
Penelope Casarico '96
Vallia Cilli '96
Alex Cimaglia '96
Gregory Damurjian '96
Eva Sobstyl Daniewski '96
Jeffrey Davis '96
Kenneth Ehrenberg '96
Donna Fohring '96
Laura Given '96
David Hunt '96 '98 MS
Katrina Jones '96
Patrice Kelly '96
Joan Kula '96
Jonathan Litvany '96
George Majewski '96
Lisa Gangemi Massaro '96 '00 MA
Joanne Miller '96
Christine Toma Miragliotta '96
Ellen Michals Mitchell '96
Robert Pagano '96
Ann Rimicci '96
Jorge Rodriguez '96
Sandra Rosenberg-Dass '96
Derek Van Volkom '96
John Vasile '96
Birgit Wise '96

Class Of '97

Isabel Torrao Artale '97
Maria Binikos '97
Dean Boni '97
Alfred Broan '97
Nancy Cifalino '97
John Cvelic '97
Louis Daddea '97
Rafal Daniewski '97
Mona Elshehawy '97
Diane Hristofis '97 '08 MBA
Helen Karagiannis '97
Nathan Kinney '97
Michele Kroeze '97
Jeffrey Lerner '97
Patricia Liviola '97
Daniel Massaro '97
Adele Mueller '97
Kristine Quattrone '97
Lois Sack '97
David Silva '97
Bryan Sparks '97
Elizabeth Voltman '97 '02 MA '11 Cert
John Yeager '97
Jacob Zuckman '97 '06 MS

Class Of '98

Hanriet Gharabegie Bargamian '98
Jennifer Francisco Bukosky '98
June Capron '98
Evan Childs '98
Joseph Dellapi '98
Aimee Puluso DeLotto '98
Philip Devaney '98
Norman Eckstein '98 '11 Cert
Misako Hersh '98
Caroline Howell '98
Robert Karpowicz '98
John Kennedy '98
Catherine Kurdach '98
Ruth Lacera '98
Lynn Talamini Lerner '98
Eileen Mendres '98
Lorna Mitchell '98
Marilyn Moya '98
Kelly Talbot Parzanese '98
Basil Pizzuto '98
Delia Rosario '98
Karen Santaniello Sorce '98
Joan Susicke '98
Thomas Tilley '98

Class Of '99

Brenda Allen '99
John Alvarado '99
William Arndt '99
William Blomn '99 '05 MA
Anthony Cali '99
Julia Velez Chetram '99
Rony Dorielan '99
Kimberly Ellis '99
Marliese Fath '99
Marcus Fazio '99
Juan Fu '99
Bruce Holland '99
Nicola Iannitelli '99
Jeffrey Kaminski '99
Julia Lesiczka '99 '05 MS
Joseph Loibissio '99
Lauren Cobb Magliaro '99
Jenna Minieri '99
John Moscinski '99 '03 MA
Susan O'Keefe '99
Aida Ramos Ortiz '99
Diane Wudecki Raichel '99
Kathleen Fox Rosenwinkel '99
Lisa Moschillo Sanchez '99
Stan Sczyrek '99
Brenda Sheehan '99 '04 MA
Bonita Sherrill '99
Colleen Stewart '99
Rollyn Winters '99
Cindy Zack '99 '03 MA

Class Of '00

Frank Bronico '00
Judith Nieves Buday '00
Cheryl Cronk '00
Patricia Timmins DeCandia '00
Alexander Gruskin '00
Laleethea Holland '00
Wakina Humphrey '00
Jill Gastelu Iannitelli '00
Charmaine Price Jackson '00
Christine Judge Keavney '00
Janet Kaley '00
Corinne Kohlmann-Patoray '00
Karen Kovaly '00
Heeyoung Lee '00
David Lentz '00
Louis Manganiello '00
Angela Martin-Fehr '00
Vladislav Miklashevskiy '00
Barbara Natalizio '00
Kazu Onishi '00
Branly Orban '00
Richard Otte '00
Noel Porretta '00
Joan Ruchelman '00
Shawn Smith '00
Dawn Calandra Syntscha '00
Beata Tantillo '00
Todd Tantillo '00
Julie Barber Testa '00

Class Of '01

Thomas Basile '01
Susan Bongiorno '01
Alison Curtin '01
Miranda DeStefano '01
Daniel Doyle '01
Oscar Duran '01
Salvatore Ferraro '01
Thomas Gartland '01
Diane Atkinson Gladish Zanes '01
Andrea Grosso '01
Marie Hoffman '01
Peter Japinski '01
Molly Esposito Lee '01 '07 MBA
Kathleen Ulikowski Mangas '01
Claude Marada '01
Scott McKenna '01
Mary Nakulak '01
Judith Malsman Ottenstroer '01
Karen Rozansky '01
Madhvi Shah '01
Kieran Sullivan '01
Michael Syntscha '01
Flora Valdivia Coe '01
Gipsy Zuniga '01

Class Of '02

Shirley Baptiste Zwahl '02
Kimberly Branning '02
Edward Collins '02
David Cruz '02
Casey Davison '02
Jacqueline Edwards '02
Olasehinde Fasehun '02
Erica Smith Field '02
Benjamin Goldberg '02
Steven Green '02
Rhonda Kary '02
John Necina '02
Shanika Parham '02
Annette Patti '02
George Peterson '02
Michelle Pineda '02
Mauricio Portillo '02
Philip Riccio '02
Joseph Ruffo '02
Ewa Szczepanski '02
Kristen Vogel '02
James Whalen '02
Christine Young Smithson '02
Paul Zuravnsky '02

Class Of '03

Scott Anson '03
Edna Aparicio '03
Richard Betz '03
Rosemary Brown '03
Wayne Creech '03
Joseph Gasparro '03
Michele Grippaldi '03
Adria Gettle Hasha '03
Kumar Iyer '03
Arnold Kim '03
Sebastian Kunkowski '03
Michelle Lamela '03
Brandon Marucci '03
Michelle McNamara '03
Matthew Miller '03
Thomas Milot '03
Terry Silas Nashville '03
Debbie Padover '03
Lori Pompei '03
Rosemarie Scarpa '03
Elizabeth Sowell-Zak '03 '07 MFA
Rajesh Tailor '03
Dawn Galambos Walsh '03

Class Of '04

Robert Brooker '04
Elsa Capote-Wajda '04
Beth Chambliss '04
Janna DiBartolo Childs '04
Alfred Fatale '04
Christopher Fitzpatrick '04
Anthony Forte '04
Courtney Fowlkes '04 '09 MA
Matthew Gesek '04
Marta Harasymowicz '04 '08 MA
Jennifer Hirst '04 '08 MBA
Keyana Jones '04
Stephanie Jones '04
Roman Khodik '04
Margaret LeRoy '04
Jennifer Leslie-Van Blarcom '04 '09 MA
Cindy Martinez '04
Kimberly Batiuk McKevitt '04
Mary Murphy '04
Nicole Puopolo '04
Paulette Brooks Rhodes '04
Robert Rowan '04
Andres Salinas '04
Joseph Santasieri '04
Lucia Santulli '04
Chintan Shah '04
Richard Sudol '04
Courtney Liotti Topic '04
Elizabeth Traverso '04
Ann Ubelhart '04
Nirva Vital '04
Richard Wdowiak '04
Linda Yablonsky '04
Catherine Zonenberg '04

Class Of '05

Juliet Spinelli '05
Talisha Allison '05
Desiree Cannuci '05
Kirk-Patrick Capers '05
Laura Catalini '05
Brian Christiaens '05
Daniel Del Valle '05
Tracey Drayton '05
Christine Stavrou Garland '05
Christine Goldthwaite '05
Maritza Gonzalez '05
Rachel Yanuzzi Manno '05
Elene Meleas '05
Victoria Meo '05 '11 MBA
Vanessa Merced '05 '09 Cert '10 MA
Jason Miller '05
Dorota Neulinger '05
Lauren Papa '05
Stephanie Sabaliauskas '05 '11 MA
Pietro Somma '05
Linda Strack '05
John Vacca '05 '11 MBA
Gladys Valentin '05
Jennifer Verdonck '05
Michelle Vernuccio '05
Annette Wells '05
LeMichael Wright '05

Class Of '06

Joseph Barden '06
Ronald Botelho '06
Adam Calhoun '06
Gail DeKovessey '06
Akiko Esaki '06
William Escobar '06
Lia Estima '06
Maria Estrada-Werst '06
Rebecca Mackay Fitzpatrick '06
Richard Gutierrez '06
Yuri Jadotte '06
Anna Linterno '06
Jessica Marini '06
Linnette Mercado '06
Rita Mughetto '06
Rodrigo Pinho '06
Elaine Berardo Preziotti '06
Tiago Rodrigues '06
Marykate Skubisz '06
Ingrid Smikle '06
Claire Sutton '06
Jacob Valeich '06
Annette Vazquez '06
Anna Warivonchik '06
Mariola Wypasek '06

Class Of '07

Shashikala Agrawal '07
Brian Angelini '07
Glennard Castillo '07
Kawana Curry '07
Trevor Eckman '07
Keith Froude '07
Martha Galindo '07
Geraldine Gedeon '07
Jasmine Hulin '07
Daniel Kluger '07
Dawn Lee '07
Billy Luu '07
Robyn McNair '07
Erika Miller '07
Chirag Modi '07
Cootchill Nelson '07
Kathleen Noland '07
Robert Ottogalli '07
Winder Perez '07
Victor Piano '07
Jason Pierantoni '07
Karen Ryan '07
Dianick Seide '07
Katie Serbeck '07
Eric Slaff '07
Randi Spielvogel '07
Milica Vinogradov '07
Krystal Woolston '07 '10 MA
Michele Pietrowski Zarcone '07
Anthony Zisa '07

Class Of '08

Lauren Accurso '08
Brian Alvarez '08
Marissa Appolito '08
Theresa Bace '08
Ioanna Batemits '08
Jonathan Bigley '08
Beatrice Cardona '08
Stephanie Cathro '08
Raymond Clayton '08
Sara Cordero '08
Eileen Dalton '08
Ryan Daly '08
Jillian Dempsey '08
Marlyen Duarte '08
Katie Eaches '08
Catherine Giannetti '08
Cynthia Hall '08
Jeffrey Hollis '08
Jill Kantrowitz '08
Joseph Konciak '08
Kimberly Miller '08
Mozaffar Mohayya '08
Marina Moore-Tuesta '08
Cristiana Morais '08
Stephanie Osorio '08
James Pabian '08
Kristina Petillo '08
Colens Pierre '08
Thomas Randazzo '08
Aisleigh Riley '08
Francis Rutz '08
Elizabeth Sanabria '08
Ryan Scrivanich '08
Elizabeth Sercus '08
Shilpa Shah '08
Diana Sieracki '08
Jennifer Solomon '08 '10 ME
Jessica Ellis Stein '08
Monica Steinberg '08
Peter Szilagyi '08
Patricia Townsend '08
Zhen Ye '08
Stephanie Zilinskis '08

Class Of '09

Mohamed Abdelaal '09
Michael Albert '09
Demetrios Athanasopoulos '09
Nji Ban '09
Kristin Bett '09
Komal Bhatt '09
Jhilda Blankenship '09
Jeffrey Bouchebel '09
Eric Bussanich '09
Cynthia Cano-Hewitt '09
Romano Catizone '09
Nataliya Chuchvara '09
Salvatore Condegni '09
John Conner '09
Robert Cowper '09
Michele De Vincentis '09
Mark DelCarpio '09
SaraJean DePalma '09
Lawrence DiPasquale '09
Steven Elizaire '09
Erik Gonzalez '09
Stephanie Haupin '09
Jeffrey Heldman '09
Jennifer Hernandez '09
Sabrin Hussein '09
Lena Johnson '09
Katarzyna Kasica '09
Montaser Khalil '09
Albert Kim '09
Sheldon Kreps '09
Jonathan Kurtz '09
Jessica Lezak '09
Toni Marabello '09
Ellen Mazujian '09
Holly Milligan '09
Jacqueline Misistia '09
Karen Molnar '09
Kerri Morgan '09
Dina Noeman '09
Juhan Oppenheimer '09
Paola Ortiz '09
Daniel Peltz '09
Danielle Plateroti '09
Colleen Porter '09
Patsy Ritacco '09
Javier Rivera '09
Christopher Rozewski '09
Gabriela Saint-Hilaire '09
Mrinalini Satyan '09
Patricia Sewak '09
Amanda Simpson '09
Evie Singer '09
Eric Sonnenwald '09
Michael Steffe '09
Shaina Stevens '09
Thomas Sullivan '09
Jay Thakker '09
Hasan Toyganozu '09
Michael Vermes '09
Song Whang '09
Tracy Zahorenko '09

Class Of '10

Elizabeth Badillo '10
Morgan Bardall '10
Emily Bisnauth '10
Daniel Bogovich '10
Matthew Cappilla '10
Marni Crow '10
Mark D'Elia '10
Ilber Ferati '10
Luis Garcia '10
Elena Gerber '10
Joseph Gianetti '10
Michelle Gould '10
Youthser Guerrero '10
Stephen Hines '10
Marina Janceska '10
James Lucas '10
Gregsari Martinez '10
Kevin Miller '10
Heather Monico '10
Maria Morales '10 '11 MA
Joanna Nogiec '10
Ashley O'Shaughnessy '10
Jenny Parada '10
Rachel Porter '10
Laura Potoczny '10
William Ritger '10
Jacqueline Rivera '10
Elizabeth Roman '10
Keith Schweiger '10
Jason Serafino '10
Teresa Staten '10
Liam Tanelli '10
Mary Tenore '10
Donna Tuason '10
Margaret Waxmonsky '10
Allen Wiltz '10

Class Of '11

Vladimir Mishcherkin '11